11 درس عشقی که هر مادر باید به دختر خود بیاموزد +سری اول


11 درس عشقی که هر مادر باید به دختر خود بیاموزد +سری اول - تصویر 1

نکات مشخصی در زندگی هر دختری وجود دارد که فقط می تواند آن را از مادر خود بیاموزد. از آنجایی که مادربزرگ از لحاظ سنی به اندازه کافی نزدیک نیست، خواهر نیز ممکن است به اندازه کافی بالغ نشده باشد. به همین دلیل است که مادر باید یک گفتگوی صمیمانه با دخترش درباره احساسات و قلب صحبت کند. در اینجا 5 مورد از  11 مورد مهمترین چیزهایی که دختران جوان باید درباره عشق بدانند و اینکه چگونه آن را ابراز نمایند، آمده است.

1. تو خیلی با ارزش هستی.

هر دختری باید این حرف را حداقل از مادر خود بشنود تا اعتماد به نفس کافی برای حضور در محیط های اجتماعی را پیدا کند . همچنین مادر با گفتن این جمله به دختر خود می فهماند که نیاز به تغییر دادن ظاهر خود برای دوست داشته شدن ندارد.

2. وقتی به تو احترام می گذارند که تو به دیگرا ن احترام بگذاری.

این مورد تنها در باره دیگران یا اعضای خانواده صدق نمی کند. حتی در مورد اعضای بدن نیز چنین است: هنگامی که شما خوب غذا بخورید، به اندازه کافی استراحت کنید، مواظب روحتان باشید، طبیعتا به سمت کسی جذب می شوید که همان خصوصیات را داشته باشد.

3. خود را تماما غرق یک رابطه نکن.

هنگامی که خانم ها عاشق می شوند، از تمام مسائل جاری زندگی خود دست می کشند تا بتوانند تک تک لحظات خود را با شخص مورد علاقه خود سهیم کنند. به دختر خود یادآوری کنید که علایق، دوستان خود را حفظ کند. دختران شما باید به یک زدنگی شاد دست پیدا کنند.

4. باید نیازهای بدن شما برآورده شود.

اگر شما این مطلب را به صورت صریح و شفاف توضیح ندهید، پس چه کسی این کار را خواهد کرد؟ معمولا مادران به اندازه کافی درباره آن صحبت نمی کنند. همانطور که بدن ما نیازهای فراوانی دارد باید به نیازهای جنسی آن نیز توجه شود ، زیرا با بلوغ دختران و تغییرات در بدن و رشد ذهنی، آنها احساس نیاز به برآورده کردن برخی تمایلات خود می کنند. اما این اتفاق باید از طریق یک رابطه سالم و امن صورت گیرد البته زمانی که وی آمادگی های لازم برای آن را کسب کرد.

5. به دقت به حرف ها و موقعیت فعلی شخص مورد علاقه خود توجه کن.

آینده نگر بودن دختران باعث نجات آنها از خیلی از خطرات می شود. بنابراین به دختران خود بگویید: که اگر شخص مورد علاقه آنها از نداشتن رابطه با دیگری سخن می گوسند ، حرف آن را باور کنند. اما به انها گوشزد کنید هنگامی که رفتار متناقضی از ان شخص دید، خود را با جملاتی نظیر "با من این کار را نمی کند" گول نزند. اغلب مردم ، نصیحت هایی می کنند که همه ی ما آن را می دانیم، اما کاری که شما می کنید این است که نباید خود را فریب بدهد.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه