گل‌محمدی: عیار واقعی ذوب‌آهن مشخص می‌شود

00943711.gif

به گزارش ایرنا، یحیی گل محمدی چهارشنبه شب در کنفرانس خبری قبل از بازی با تراکتورسازی، افزود: بازی ذوب آهن و تراکتورسازی برای هردو تیم بسیار از اهمیت خاصی برخودار است اما به دلیل شرایط جدول برای ما بسیار مهمتر خواهد بود، چرا که در صورت امتیاز گیری در این دیدار می توانیم به رتبه های بالا نیز نگاهی داشته باشیم.

وی اظهارکرد: به دلیل حساسیت بازی فردا به تمام بازیکنان هشدار داده و اعلام کرده ام باید مثل یک بازی فینال به ان نگاه کرده و با جدیت تمام مقابل تراکتورسازی حاضر شوند تا با دست پر به اصفهان برگردیم.

گل محمدی شرایط روحی و روانی بازیکنان ذوب آهن برای دیدار با تراکتورسازی را بسیار عالی توصیف کرد و گفت: با توجه به اینکه طی چهار هفته اخیر ۱۰ امتیاز از بازی های لیگ برتر گرفته ایم، تمام نفرات در شرایط مطلوبی قرار دارند، اما باید بسیار مراقب باشیم تا دچار غرور کاذب در بازی فردا نشویم.

وی برگزاری بازی فردا در تبریز بدون حضور تماشاگران را تاسف بار خواند و افزود: بازی فوتبال با حضور و وجود تماشاگزان معنی و مفهوم پیدا می کند و به همین دلیل بازی فردا به دور از هیجان و شور خاص خواهد بود.

گل محمدی ادامه داد: اگر تصمیم به برگزاری بازی های بدون تماشاگر در نوع رفتار تماشاگران موثر باشد، شاید این تصمیمات درست باشد، اما در غیر این صورت مضرات آن بیشتر از فواید خواهد بود.

وی از نبود محسن مسلمان در تبریز خبر داد و گفت: قرار است این بازیکن با آندرانیک تیموریان معاوضه شود و این آخرین خبری است که من از باشگاه دارم که البته این معاوضه با نظر کادرفنی صورت گرفته است.

گل محمدی یادآوری کرد: تیم ذوب آهن در نقل و انتقالات نیم فصل تغییرات چندانی نخواهد داشت و شاید دو تا سه بازیکن از جمع ما خارج شود.

دیدار تیم های فوتبال تراکتورسازی و ذوب آهن فردا /پنج شنبه/ ساعت ۱۵ در ورزشگاه یادگار امام (ره)تبریز و بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.

دیدار رفت این دو تیم در اصفهان با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافته بود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه