چرا فقط از مربیان انتقاد می‌کنند؟

حسین روحانی مربی تیم ملی کاراته در بازیهای آسیایی ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر افزود: برخوردی که با مربیان در مراسم تجلیل از قهرمانان شد به هیچ عنوان درست نبود و ناراحتی همه مربیانی که در بازیهای آسیایی تلاش کرده بودند را در پی داشت. معتقدم این نوع برخوردها یکی از اصلی ترین عوامل ترویج بازیکن سالاری است.

وی افزود: چرا وقتی تیم ملی نتیجه نمی گیرد سراغ مربی را می گیرند؟ مگر مربیان برای موفقیت در بازیهای آسیایی تلاش نکرده بودند؟ چرا با چنین برخوردهایی انگیزه در بین مربیان از بین برود؟به هیچ عنوان بحث مادی مطرخ نیست مسئله اصلی جایگاه و نقش پررنگ مربیان در این موفقیت بود که نادیده گرفته شد. معلوم است کسانی که چنین کاری کردند به هیچ عنوان کارشناس نبوده و بر اساس معیارهای غیر واقعی تصمیم گیری کرده اند.

مربی تیم ملی کاراته افزود: من خود زمانی در تیم ملی حضور داشته و این میدانها را تجربه کرده و می دانم مربیگری واقعا چه شرایط سختی دارد و این نوع برخوردها نیز جای تامل دارد. از وزیر ورزش و جوانان که خود یک معلم است می خواهیم ورود کرده و در این مورد بررسی لازم را داشته باشد.

روحانی در خصوص ادامه کار با تیم ملی ایران گفت: بعد از مسابقات قهرمانی جهان ماموریت ما در تیم ملی به پایان رسید و اکنون نیز هیچ برنامه ای در این خصوص ندارم و در حال استراحت هستم. ترجیح می دهم در خارج از ایران به کار مربیگری ادامه دهم. البته با یکی دو کشور در حال مذاکره هستم که قطعی شد اعلام خواهم کرد.

وی در پایان در خصوص مربیگری سلیمانی در تیم ملی گفت: من برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم و مطمئن هستم با حضور سلیمانی به آن خواهد رسید. سلیمانی هم سابقه عضویت و مربیگری در تیم ملی را دارد و با تجربه بالای خود می تواند به تیم ملی ایران کمک کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه