هشت تکواندوکار ایرانی در روز پایانی به میدان می روند

به گزارش جوان ایرانی، هشتمین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی نوجوانان آسیا فردا دوشنبه در چین تایپه به پایان می رسد و تکلیف تیم ها و نفرات برتر مشخص خواهد شد. در روز پایانی هشت تکواندوکار در دو بخش دختران و پسران از تیم ملی کشورمان به دیدار رقبای خود می روند.

در بخش دختران مهسا جدي در وزن 59- كيلوگرم، در اولين گام بايد با قزاقستان مبارزه كند و در صورت پيروزي به مصاف يكي از تكواندوكاران فيليپين یا چين تايپه خواهد رفت. در وزن 63- كيلوگرم، زهرا شجاعي راد ابتدا با قزاقستان رقابت مي كند و در صورت پيروزي به مصاف برنده ديدار فيليپين و ازبكستان مي رود.

پريسا جوادي نماینده ایران در وزن 68- كيلوگرم بايد با قزاقستان مبارزه كند و در سنگين هم زهرا پوراسماعيل در نخستين مبارزه رو در روي چين تايپه قرار خواهد گرفت و در صورت پيروزي با لبنان مبارزه مي كند.

اما در بخش پسران محمد شيردل در وزن 68- کیلوگرم باید با نماینده کشور ازبكستان رقابت کند. امیر حسن وقوعی آذر در وزن 73- کیلوگرم ابتدا مالزي را پیش رو دارد و سپس باید با قزاقستان دیدار کند. اميرحسين ساسان نیز در وزن 78- كيلوگرم بايد با ازبكستان رقابت كند و در صورت پيروزي با برنده ديدار قزاقستان و فيليپين مبارزه مي كند. آخرین نماینده پسران فرشاد قياسي در وزن 78+ کیلوگرم به دیدار رقیبی از قزاقستان می رود.

تیم ملی نوجوانان ایران تا کنون موفق به کسب هفت مدال رنگارنگ در این دوره از مسابقات شده است. ناهید کیانی ، مير هاشم حسيني و هادی تیران سه مدال طلا ، مژگان زادمحمد و شکیلا کلهر دو نشان نقره و علیرضا علیاری و مبینابابالو هم دو مدال برنز کسب کرده اند.

این دوره از مسابقات صبح روز شنبه با حضور 230 تکواندوکار از 24 کشور به میزبانی چین تایپه آغاز و تا عصر فردا ادامه دارد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه