هدف جذب جوانان است - هم برنده‌هاجایزه دلاری می‎گیرند وهم بازنده‌ها

به گزارش خبرنگار مهر ، رقابت‌های ستارگان کیک بوکسینگ جهان تحت عنوان جام ولایت عصر فردا جمعه در سالن هندبال مجموعه ورزشی انقلاب با حضور جمعی از بهترین‌های جهان برگزار خواهد شد. در فاصله یک روز به آغاز این مساببقات نشست خبری با حضور مسئولان سبک کیک‌بوکسینگ IKN و مبارزان حاضر در این دوره از رقابت‌ها در محل هتل تلاش برگزار شد.

سید حمید رضا حجازی، رئیس این سبک در این نشست خبری گفت: سبک ما با هدف جذب جوانان به ورزش موفق فعالیت‌های مستمری در طول سال‌های گذشته انجام داده و موفق به جذب شش هزار نفر به این رشته مهیج رزمی شده که فکر می‌کنم تا اینجای کار به اهداف خود با حمایت‌های اعضای هیات رئیسه دست پیدا کرده‌ایم.

وی ادامه داد: در چند سال گذشته 26 دوره مسابقات قهرمانی کشور را برگزار کرده و در جلساتی که با هیئت رئیسه داشتیم به این نتیجه رسیدیم که مبارزات ستارگان کیک‌بوکسینگ با عنوان جام ولایت را در تهران میزبانی کنیم. 12 کشور در این دوره از مسابقات حضور دارند که در مجموع 10 مبارزه در بخش مردان و 3 مسابقه در بخش بانوان برگزار می‌شود.

رئیس سبک کیک بوکسینگ IKN افزود: مبارزینی از گرجستان، ازبکستان، اسپانیا، پرتغال، برزیل، روسیه و افغانستان در این دوره از رقابت‌ها حضور دارند. همه این نفرات بهترین‌های کشور خود هستند و کارنامه قابل توجهی دارند و بازیکنان ایرانی نیز در هر وزن جزو بهترین‌های کیک‌بوکسینگ کشور هستند.

حجازی به مسائل مالی این رقابت‌ها هم اشاره کرد و گفت: همیشه با بی‌مهری اسپانسرها مواجه بوده‌ایم. چند حامی مالی در ابتدای کار جذب کردیم که در ادامه با ما همراهی نکردند. خوشبختانه با حمایت‌های هیات مدیره و برخی ازدوستان توانستیم هزینه‌ها را تامین کنیم.

وی به جوایز مسابقات هم اشاره کرد و گف: بدون آنکه از کسی مبلغی به عنوان ورودیه دريافت شود به نفراتی که برنده شوند هزار دلار و به بازنده‌ها 500 دلار جایزه نقدی پرداخت می‌شود. البته این افراد بیشتر برای دريافت کمربندی که اهدا می‌شود به تهران آمده و مبارزه می‌کنند. از کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، محمود رشیدی رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی که پیام تبریک برای مسابقات فرستادند تشکر می‌کنم و همچنین باید تشکر ویژه‌ای نیز از محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان داشته باشیم.

حجازی در پایان در خصوص تغییر محل برگزاری مسابقات هم گفت: ابتدا قرار بود مسابقات در فضایی باز و در زمین تنیس برگزار شود اما به دلیل برخی مسائل در مجموعه انقلاب سالنی را به ما اختصاص دادند که در همین مورد نیز جا دارد از مدیریت محترم این مجموعه ورزشی تشکر کنیم.

سید حمید حجازی گفت: جام ولایت را با حضور جمعی از بهترین های ایران و جهان برگزار می کنیم تا بتوانیم علاقمندی بیشتری در بین جوانان برای جذب به میادین ورزشی ایجاد کرده باشیم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه