هازارد تا دفاع یاد نگیرد نیمکت‌نشین خواهد بود. سرمربی چلسی می‌گوید دلیل بازی ندادن به ادن هازارد عملکرد ضعیف او در کارهای دفاعی است. سرمربی چلسی می‌گوید دلیل بازی ندادن به ادن هازارد عملکرد ضعیف او در کارهای دفاعی است. ادن هازارد که فصل گذشته بهترین بازیکن لیگ برتر شد در چند بازی اخیر چلسی نیمکت نشین بوده است تا این سوال پیش بیاید دلیل این اتفاق چه بوده است؟ هازارد فصل گذشته آن قدر عملکرد خوبی داشت که مورینیو اعلام کرد عملکرد ستاره بلژیکی‌اش از کریستیانو رونالدو بهتر بوده است اما در این فصل ...

هازارد تا دفاع یاد نگیرد نیمکت‌نشین خواهد بود

سرمربی چلسی می‌گوید دلیل بازی ندادن به ادن هازارد عملکرد ضعیف او در کارهای دفاعی است.

سرمربی چلسی می‌گوید دلیل بازی ندادن به ادن هازارد عملکرد ضعیف او در کارهای دفاعی است.
ادن هازارد که فصل گذشته بهترین بازیکن لیگ برتر شد در چند بازی اخیر چلسی نیمکت نشین بوده است تا این سوال پیش بیاید دلیل این اتفاق چه بوده است؟ هازارد فصل گذشته آن قدر عملکرد خوبی داشت که مورینیو اعلام کرد عملکرد ستاره بلژیکی‌اش از کریستیانو رونالدو بهتر بوده است اما در این فصل هازارد عملکرد ضعیفی در چلسی داشته است و همین دلیل افت نتایج چلسی بوده است.

مورینیو درباره نیمکت نشینی هازارد گفت: ما در بازی‌های اخیر زیاد گل خوردیم و به خاطر همین تصمیم گرفتم تا هازارد را نیمکت نشین کنم. چرا که او در کارهای دفاعی به خوبی شرکت نمی‌کند و تا وقتی هم که یاد نگیرد چطور دفاع کند نیمکت نشین خواهد ماند.

البته ادن هازارد مقداری هم اضافه وزن پیدا کرده که این از چشم رسانه‌های انگلیسی دور نمانده است.

رفتار مورینیو با هازارد کاملا نشان از رفتار حرفه‌ای دارد که به هیچ وجه بازیکن سالاری در آن معنا ندارد و بهترین بازیکن انگلیس به این شکل نیمکت نشین می شود و اعتراضی هم نمی‌کند.

مورینیو در ادامه گفت: در خط حمله ویلیان و پدرو در فاز دفاعی به خوبی شرکت می‌کنند و در خدمت تیم هستند. بنابراین به ترکیب آن‌ها دست نمی‌زنم.

چلسی سه شنبه این هفته در اوکراین برابر دیناموکیف به میدان خواهد رفت.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه