هادی ساعی از ملی‌پوشان تكواندو تجليل کرد

به گزارش جوان ایرانی، در اين مراسم كه در يكی از رستوران‌های شمال تهران برگزار شد، عضو شورای شهر و پرافتخارترين ورزشكار المپيكی ايران از اعضای كادرفنی و بازيكنان و قهرمانان تيم ملی مردان و زنان ايران با جوایز نقدی و هدیه تجليل كرد.

علی دایی مرد پرافتخار فوتبال ایران و جهان، امین حیایی و روزیه معینی از هنرمندان مسئولان فدراسیون، یوسف کرمی و محمد باقری‌معتمد مردان پرافتخار تکواندو ایران و برخی اصحاب رسانه نیز از میهمانان ویژه ساعی در این مراسم بودند که البته حضور دایی و حیایی شور و حال خاصی به این مراسم داده بود. ضمن اینکه همسر ساعی هم جوایز اعضا و کادر فنی تیم ملی بانوان را اهداء کرد.

حسن ذوالقدر مدیر فنی تیم‌های ملی، رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، پوریا پورسرخ نیز از دیگر دعوت شده‌ها به این مراسم بودند که به دلیل سفر از حضور در مراسم عذرخواهی کردند.

هادی ساعی بعد از پایان این مراسم هدف از برگزاری چنین مراسمی را ایجاد انگیزه و بالا بردن روحیه اعضای تیم ملی برشمرد و ابراز امیدواری کرد که با کمک فدراسیون و مسئولان از این پس هم شاهد تداوم موفقیت های تکواندو کشور باشیم.

علی دایی هم با ستودن حرکت ساعی گفت: ساعی با این حرکت جور ورزش را کشید و با آن همه مدال و افتخاری که برای ایران اسلامی کسب کرد، بازهم دین خود را به ورزش کشور بخصوص تکواندو ادا کرد. ساعی خود در سطح حرفه‌ای ورزش کرده و از مشکلات ورزشکاران و ملی گوشان مطلع است و با منش پهلوانی خود از آنها به نحو احسن تقدیر کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه