نکات طلایی برای استفاده از ریمل

نکات طلایی برای استفاده از ریملآیا می دانید بهترین و اساسی ترین شیوه بکار بردن ریمل چیست؟ آیا می توان تنها با بکاربردن ریمل پلک های زیبا و جذابی داشت؟ چطور می توان مژه ها را بلندتر نشان داد؟ چطور می توان مژه ها را پر حجم تر نشان داد؟

-طلایی ترین نکات در خصوص استفاده از ریمل

همینطور که آرام برس ریمل را خارج می کنید سر برس را خم کنید. شکل جدید هم کنترل حرکات را برایتان آسانتر می کند هم امکان دسترسی به مژه های ریز که در  گوشه ی خارجی چشم می روید فراهم می شود.

-اضافه ی ریمل روی برس را با دستمال کاغذی پاک کنید

وقتی برای چند بار اول از ریمل نو استفاده می کنید مقداری ریمل اضافی روی برس وجود خواهد داشت. آن را باید با دستمال کاغدی بگیرید تا مژه طبیعی جلوه کند و اضافه ریمل روی مژه ها نماند.

-با استفاده ی درست از برس ریمل  فر مژه هایتان را برای مدت طولانی تری نگه دارید

 اگر به همه ی قسمتهای مژه به اندازه ی مساوی ریمل بزنید مژه سنگین شده و بعد از چند دقیقه حالت فر خود را از دست می دهد.در مرحله ی اول فقط قسمت ریشه ی مژه را به مقدار فراوان ریمل بزنید و سپس به آرامی ادامه ی مژه را با برس ریمیل شانه کنید.

-برای لایه ی اول از ریمل معمولی و برای لایه ی دوم از ریمل ضد آب استفاده کنید

ریمل ضد آب فر مژه را بسیار خوب نگه می دارد و در طول روز دوام خوبی دارد. اما پاک کردن آن از صورت کار دشواری است. می توانید یک لایه ریمل معمولی استفاده کنید و سپس آن را با یک لایه ریمل ضد آب بپوشانید.

-مژه را هم از داخل و هم از خارج ریمل بزنید

رای داشتن مژه های پر، ریمل را هم خارج و هم داخل مژه بزنید و در حین ریمل زدن گاهی به پایین و گاهی به بالا نگاه کنید. با استفاده از این روش تمام سطح مژه های شما با ریمل پوشانده می شود.

-اگر مژه های پر حجم می خواهید برس را به حالت افقی بگیرید و برای مژه های طبیعی تر آن را عمودی بگیرید

نحوه ی بدست گرفتن برس ریمل تاثیر زیادی بر نتیجه ی کار دارد. اگر برس را افقی بگیرید و در قسمت ریشه ها فراوان ریمل بزنید مژه پر حجم خواهد شد و اگر برس را عمودی بگیرید و آن را از ریشه تا سر مژه حرکت دهید مژه ها بلند تر و طبیعی تر به نظر می رسد.

-ریمل را در ظرف آب گرم قرار دهید تا حالت مایع تری بخود بگیرد و استفاده از آن آسانتر باشد

اگر ریمل شما به آخر رسیده آن را در ظرف آب گرم قرار دهید تا حالت جامد خود را از دست بدهد و استفاده از آن آسانتر باشد.

تهیه و گردآوری : گروه آموزش پرداد / منبع : بانوی الوند

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه