نماینده ووشوی قم به رده سوم جدول لیگ بر‌تر صعود کرد

به گزارش جوان ایرانی، دهمین هفته از مسابقات لیگ بر‌تر ووشوی بانوان کشور با برگزاری ۳ مسابقه به انجام رسید و تیم ووشوی بانوان قم برابر تیم هیئت ووشوی کرمانشاه به یک پیروزی قاطع رسید.

بانوان قمی که امسال برای نخستین بار در بالا‌ترین سطح رقابتی ووشوی بانوان کشور به میدان رفته‌اند، در نهمین مبارزه خود برابر تیم هیئت ووشوی کرمانشاه در یک مسابقه یک طرفه با نتیجه ۷ بر صفر به پیروزی رسیدند تا پس از ۴ پیروزی، یک تساوی و ۳ شکست در لیگ بر‌تر، برای پنجمین بار طعم شیرین برد را بچشند.

تیم ووشوی بانوان قم در ۲ مسابقه قبلی خود از سد نمایندگان همدان و اردبیل گذشت و در هفته هفتم لیگ بر‌تر، برابر سیستان و بلوچستان ۵ بر ۴ بازنده شد تا نتواند شکست برابر سون هیل تهران در هفته ششم را جبران کند.

تیم ووشوی بانوان قم در هفته پنجم لیگ بر‌تر ووشو با قرعه استراحت روبرو شدند در حالی که ووشوکاران بانوی قمی در مسابقه قبلی خود برابر هیئت ووشوی همدان ۵ بر ۴ به پیروزی رسیدند و پیش از آن مقابل هیئت ووشوی کرمانشاه به تساوی ۴ بر ۴ دست یافتند.

تیم ووشوی بانوان قم در هفته دوم لیگ بر‌تر در برابر تیم قدرتمند دانشگاه آزاد که بیشتر نفرات آن را ملی پوشان ووشو تشکیل می‌دهند با نتیجه ۶ بر ۴ شکست خورد و این شکست در شرایطی رقم خورد که بانوان ووشوکار قم در نخستین مبارزه خود در این رقابت‌ها با نتیجه ۸ بر یک برابر هیئت ووشوی اردبیل به پیروزی رسیدند و لیگ را با پیروزی آغاز کردند.

فاطمه رنجبر، زهرا مختاری، پروانه صادقی، خدیجه رضایی، نجلا حسینی، فرزانه ناصری و پریسا حیدری ترکیب سانداکاران قم را در لیگ بر‌تر تشکیل می‌دهند ضمن اینکه در جدول، دانشگاه آزاد اسلامی با کسب ۳۰ امتیاز در صدر قرار گرفت، سون هیل با ۲۴ امتیاز و یک بازی کمتر از صدرنشین و هیئت قم نیز با ۱۶ امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه