نبرد برای کمربند مشکی

اولین سمینار جهانی کیک بوکسینگ

این دوره بمدت 3 روز در سالن رشته های رزمی مجموعه کبکانیان بیش از 85 رزمی کار خانم صبح ها و 450 ورزشکار آقایان عصرها برگزار می کردند.

نبرد برای کمربند مشکی - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، اولین سمینار جهانی کیک بوکسینگ برای دوره های مربیگری C و داوری C و آزمون اهدا کمربند مشکی دان یک تا 5 در سالن کبکانیان برگزار شد.

مراسم افتتاحیه این سمینار زیر نظر فدراسیون جهانی کیک بوکسینگ WKF با حضور رئیس فدراسیون جهانی فریدز اکستنبرگراز اتریش و رئیس فدراسیون آماتور کیک بوکسینگ ویکتور لازورکو از اوکراین و خانم لنا قهرمان 10 دوره مسابقات جهانی و آقای مصدق رئیس فدراسیون کیک بوکسینگ آسیا از ایران و سعید فخار رکورددار روپایی آسیا و ایران عصر شنبه انجام شد.

این دوره بمدت 3 روز در سالن رشته های رزمی مجموعه کبکانیان با حضور نمایندگانی از 2 کشور اوکراین و اتریش و بیش از 85 رزمی کار خانم صبح ها و 450 ورزشکار آقایان عصرها برگزار می شود.

مصدق دبیر سازمان لیگ ورزشهای رزمی و سرمربی کیک بوکسینگ ایران در گفتگوی اختصاصی به خبرنگار برنا گفت: تمامی شرکت کنندگان باید مدارک معتبر از فدراسیون ورزشهای رزمی داشته باشند و قرار است بعد از پایان دوره مدارک جهانی شامل احکام مربیگری و داوری و کمربند مشکی دان ها با امضا و تائید روسا به آنها اهدا شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه