معارفه غیر رسمی سرمربی جدید تیم ملی - نبردهای سه‌گانه برای قهرمانی

به گزارش جوان ایرانی، پرونده رقابتهای سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور روز جمعه با برگزاری ۱۳ دیدار در سالن شهید افراسیابی تهران بسته می‌شود. آذرخودرو نوین قم که با ۴۲ امتیاز، در صدر جدول فاصله‌ای ۱۲ امتیاز با تیم دوم دارد در هفته پایانی علاوه بر دیدار با آکادمی کمربند سیاه و شهدای سیرجان، باید در یک دیدار عقب افتاده به مصاف دانشگاه آزاد برود.

آذرخودرو در صورت کسب پیروزی در یکی از سه بازی روز جمعه برای اولین بار جام قهرمانی سوپر لیگ کاراته را به قمی‌ها هدیه می‌کند. این دیدار از آن جهت اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که دانشگاه آزاد برای کسب عنوان نایب قهرمانی خود نیاز به هر سه امتیاز این دیدار دارد. تقابل ملی‌پوشان حاضر در ترکیب دو تیم هم از اگر دیگر جذابیت‌های این دیدار است.

شاگردان احمد صافی در تیم دانشگاه آزاد که تا اینجای کار با ۳۰ امتیاز خانه دوم جدول را در اختیار دارد، در کنار مبارزه با صدرنشین سه بازی دیگر خواهند داشت که کسب امتیازات کامل این بازی‌ها می‌تواند پایانی خوشی برای مدافع عنوان قهرمانی با کسب جام نایب قهرمانی در این فصل رقم بزند.

جدی‌ترین تعقیب کننده دانشگاه آزاد، مناطق نفت خیز است که با یک بازی بیشتر و هم امتیاز با این تیم در مکان سوم قرار دارد. نفتی‌ها نیم نگاهی به بازی‌های دانشگاه آزاد دارند تا در صورت لغزش این تیم عنوان نایب قهرمانی را تصاحب کند. نفتی‌ها تا اینجای کار هم با همین بضاعت اندک خود نتایج خوبی کسب کرده‌اند و رسیدن به سکوی سوم با استفاده از کاراته‌کاهای گمنام و جوان برای آنها یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود.

رقابتهای هفته پایانی از یک جهت دیگر نیز حائز اهمیت است. کادرفنی تیم ملی تغییر کرده و غلامرضا دباغیان سرمربی آذرخودرو علاوه بر آنکه این هفته باید تیم خود را هدایت کند، نیم نگاهی هم به رقابت سایر اردونشینان روی تاتامی لیگ داشته باشد. باید منتظر ماند دید روز جمعه برخورد ملی پوشان با سرمربی جدید در یک معارفه غیر رسمی چگونه است.

برنامه کامل هفته پایانی رقابتهای سوپر لیگ کاراته:
مرحله اول:

آواي رزم باشهيد ستاري قرچك
آكادمي كاراته كمربند سياه با مناطق نفت خيز جنوب
دانشگاه آزاد اسلامي با صنعت برق هرمزگان
شهرداري سيرجان با مهيار تهران

مرحله دوم:
آكادمي كاراته كمربند سياه با آذرخودرو نوين قم
دانشگاه آزاد اسلامي با شهيد ستاري قرچك
شهرداري سيرجان با مناطق نفت خيز جنوب
مهيار تهران با صنعت برق هرمزگان

مرحله سوم:
دانشگاه آزاد اسلامي ب�� آواي رزم
شهرداري سيرجان با آذر خودرو نوين قم
مهيار تهران با شهيد ستاري قرچك
صنعت برق هرمزگان با مناطق نفت خيز جنوب

رده‌بندی سوپر لیگ کاراته:
۱- آذر خودرو نوین قم ۴۲ امتیاز
۲- دانشگاه آزاد اسلامی ۳۰ امتیاز تیمی و ۲۸۰ امتیاز انفرادی
۳- مناطق نفت خیز جنوب ۳۰ امتیاز تیمی و ۲۰۸ امتیاز انفرادی
۴- شهرداری سیرجان ۲۷ امتیاز
۵- صنعت برق هرمزگان ۲۴ امتیاز
۶- آوای رزم ۱۲ امتیاز
۷- مهیار تهران ۹ امتیاز
۸- آکادمی کاراته کمربند سیاه ۹ امتیاز و تفاضل برد کمتر
۹- شهید ستاری قرچک بدون امتیاز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه