مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته بانوان اسفند در کرمانشاه برگزار می‌شود

پروین صفایی‌ پور، در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: بخش اعظمی از ورزشکاران هیئت کاراته استان در بخش بانوان فعالیت دارند و حدود ۶۰ درصد اعضا را تشکیل می‌دهند.

حمایت اسپانسرها در ورزش بانوان کم‌رنگ‌تر است/ ۶۰ درصد کارته‌کاهای استان بانو انند

وی با بیان اینکه هیئت کاراته از کمبود منابع مالی رنج می‌ برد گفت: متاسفانه در جذب اسپانسر برای تامین این منابع با مشکل مواجه هستیم و البته این عدم استقبال اسپانسرها برای حمایت در بخش بانوان بیش از آقایان است و چون مسابقات بانوان از صدا و سیما پخش نمی‌شود و تبلیغات آنها نیز به صورت سراسری دیده نمی‌شود حاضر به حمایت نیستند.

برگزاری چهار مسابقه مصوب در طول سال/ برگزاری مسابقات قهرمانی سبکی

صفایی‌پور، از برگزاری چهار مسابقه در طول سال توسط این هیئت خبر داد و گفت: این چهار مسابقه مصوب هر سال است و در دو بخش قهرمانی و انتخابی برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور(کنترلی و غیرکنترلی) برگزار می‌شود.

نایب رئیس هیئت کاراته استان گفت: علاوه بر مسابقات ذکر شده، مسابقات قهرمانی سبکی( برای هر سبک یک مسابقه) در استان برگزار و برندگان به مسابقات سبکی کشوی و آسیایی راه خواهند یافت.

هفت کرمانشاهی در اردوی تیم ملی کاراته بانوان/ برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی

صفایی پور افزود: امسال هفت نفر از استان در اردوی تیم‌ملی حضور داشتند که سه تن از آنان (بهنوش نجفی، پگاه زنگنه و سمیرا ملکی‌پور) در تیم ماندگار شدند و مابقی در زمان برگزاری مسابقات برون‌ مرزی به اردوی تیم ملی می‌روند.

وی ادامه داد: اسفند هر سال برگزیدگان برای تیم ملی طی مسابقاتی انتخاب و تا اسفند سال آینده در تیم ملی فعالیت می‌‌ کنند.

وی از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته در استان خبر داد وگفت: در اسفند امسال استان کرمانشاه میزبان مسابقات انتخابی تیم ملی در یکی از رده‌ های سنی خواهد بود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه