مربی قمی هدایت تیم ملی کیک بوکسینگ را در دست گرفت

جواد محمدزاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مربی ورزش‌های رزمی استان قم به عنوان مربی تیم ملی کیک بوکسینگ سبک aikia کشورمان در مسابقات جام بین‌المللی خلیج فارس انتخاب شد.

وی افزود: مجید گائینی در آستانه رقابت‌های بین‌المللی جام خلیج فارس از سوی مسئولین سبک کیک بوکسینگ aikia کشور به عنوان مربی تیم ملی این سبک برای حضور در تورنمنت بین المللی جام خلیج فارس معرفی شده است.

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی استان قم گفت: این رقابت‌ها سوم بهمن ماه به میزبانی تهران برگزار می‌شود و حضور گائینی در این سمت، نخستین حضورش به عنوان مربی تیم ملی کیک بوکسینگ سبک آیکیا محسوب می‌شود.

محمدزاده بیان داشت: در این جام رزمی‌کارانی از کشورهای آمریکا، جمهوری چک، اوکراین، کانادا، آلمان و اتریش به مصاف نمایندگان کشورمان می‌روند و این بدان معنی است که این مسابقات، از نظر فنی در سطحی بالا و در کلاس جهانی برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: علی محمدی در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم، محمد محمدی در وزن منهای ۷۰ کیلو و سجاد قربانی در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم به نمایندگی از هیئت ورزش‌های رزمی قم در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی استان قم در باره درباره حضور نمایندگان قم در مسابقات سبک کیک بوکسینگ بین المللی تصریح کرد: این مسابقات با حضور ۳۵۰ رزمی کار از ۲۵ استان کشور برگزار شد و تیم منخب کیک بوکسینگ قم با کسب ۵ مدال به کار خود پایان داد.

محمدزاده افزود: سهم تیم کیک بوکسینگ قم در این مسابقات ۴ مدال طلا و یک مدال نقره بود چنان که ۳ مدال ازاین تعداد در رده سنی نوجوانان، یک مدال در رده سنی جوانان و یک مدال در رده سنی بزرگسالان به دست آمد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه