محمد درخشان عضو کمیته اجرایی آسیا شد - پیشنهاد ایران برای میزبانی

به گزارش جوان ایرانی، این جلسه با حضور مسئولان اتحادیه آسیا ، روسای فدراسیون های عضو ، «ماریوس ویزر» رئیس فدراسیون جهانی ، «روژه» دبیرکل فدراسیون جهانی و برخی دیگر از مسئولانIJF در کویت برگزار شد.

در این جلسه ابتدا علیرضا رستگار به همراه مسئولان فدراسیون بنگلادش و مغولستان به عنوان ناظران انتخابان معرفی شده و سپس انتخابات برگزار شد.

همانطور که از قبل اعلام شده بود در پست های رئیس، دبیرکل و خزانه دار یک نفر کاندیدا شده بودند که در نهایت با رای اعضا «عبیدالعنزی» برای چهار سال آینده به عنوان رئیس اتحادیه جودو آسیا انتخاب شد. «کومار» از هند و خانم «امل حسن» از امارات هم به ترتیب به عنوان دبیرکل و خزانه دار انتخاب و معرفی شدند.

در ادامه این جلسه اعضای کمیته اجرایی اتحادیه آسیا از سوی رئیس «العنزی» منصوب و معرفی شدند که از ایران محمد درخشان در سمت رئیس کمیته آموزش ، مربیان و کاتای آسیا ابقا و عضو کمیته اجرایی باقی ماند.

در این جلسه پیشنهاد راه اندازی جام باشگاههای آسیا از سوی رئیس اتحادیه مطرح و ایران هم پیشنهاد میزبانی اولین دوره آن را ارائه داد که در صورت تائید اجرایی خواهد شد. ضمن اینکه از سوی رئیس فدراسیون کشورمان پیشنهاد میزبانی رقابتهای جودو غرب آسیا ارائه شد که در این مورد نیز هنوز تصمیمی اتخاذ نشده است.

این کنگره در حاشیه رقابتهای جودو قهرمانی آسیا برگزار شد. این دوره از مسابقات روز چهارشنبه آغاز می شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه