مانیکور ناخن خیره کننده! +آموزش

مانیکور ناخن خیره کننده! +آموزشخاویار، که در واقع تخم‌های ریز ماهی می باشد، این روزها سر زبان‌ها افتاده و فوق العاده تجملی و زیبا بنظر می‌رسد و علاقه  و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. متاسفانه خاویار قیمت بسیار بالایی دارد، بنابراین ما به دنبال گزینه‌ی کم هزینه‌تری رفتیم و راهی پیدا کردیم تا بتوانید بدون صرف هزینه‌ی زیاد، ناخن‌هایتان را شبیه خاویار، مانیکور کنید و با این ناخن های خیره کننده و زیبا در جمع مهمانی خود بدرخشید!

وسایل مورد نیاز برای مانیکور مانیکور خاویار خانگی

ناخن ها:

پوشش پایه (بیس کت)

لاک مات (غیر براق)

گلوله‌های ریز براق (در اکثر فروشگاه‌های لوازم تزئینی موجود می باشد)

پوشش بالایی (تاپ کت)

مراحل انجام کار :

مرحله اول: پایه

اول روی ناخن‌های تمیز، بطور کامل یک پایه‌ی روشن بزنید. بعد از آن در اقدام بعدی یک لایه لاک سفید مات (فرمول‌های رقیق‌تر، بهتر است) روی ناخن‌هایتان بزنید و بگذارید خشک شوند. ما رنگ سفید را انتخاب کردیم، اما شما می‌توانید از هر رنگی با گلوله‌های براق استفاده کنید.

مرحله  دوم: پوشش و خاویار

یک لایه‌ی دیگر لاک روی یکی از ناخن‌ها بزنید، ۱۰ ثانیه صبر کنید، و در حالیکه لاک هنوز چسبناک می باشد، دستتان را بالای یک ورق کاغذ، یک فنجان یا یک سینی پلاستیکی نگه دارید، و گلوله‌های ریز را روی ناخن‌تان بریزید. تمام سطح ناخن را با گلوله‌ها بپوشانید.

مرحله  سوم: فشرده کردن

وقتی تمام ناخن‌هایتان بطور کامل پوشانده شد، با استفاده از انگشتان، گلوله‌های خاویار را فشار دهید. سپس این کارها را برای دست دیگرتان نیز تکرار کنید.

مرحله  چهارم: باقی مانده‌ها

گلوله‌های اضافه را در شیشه بریزید تا بعدا از آنها استفاده کنید. سپس یک قطره‌ی کوچک تاپ کت، روی ناخنهایتان بزنید تا خاویار به ناخن‌ها بچسبد. معمولا این گلوله‌ها بعد از دو تا سه روز، شروع به افتادن می‌کنند.

تهیه و گردآوری : گروه آموزش پرداد / منبع : سرخاب سفیداب

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه