نویسنده وبلاگ حقایق طی مطلبی نوشت: مانتوهای شیشه‌ای پروژه‌ جدید فرهنگی است که قرار است دخترکان جوان ما را به سمت دوری از فرهنگ غیرایرانی و اسلامی پرتاب کند، درست همین لحظه‌ که مسئولان فرهنگی‌ عرصه مد و پوشاک چشمانشان را بروی حس زیبایی شناختی یک دختر جوان بسته‌اند، کسی دیگر آنطرف مرزهای کشور در حال برنامه‌ریزی برای لباسی است که قرار است دختر ما بپوشد و فردا به دانشگاه برود. زمان زیادی نمی‌گذرد، همین ۲ سال پیش بود که پس از خواب عمیق مسئولان محترم فرهنگی پوشش ساپورت از میهمانی‌ها و مجالس خصوصی ...

نویسنده وبلاگ حقایق طی مطلبی نوشت: مانتوهای شیشه‌ای پروژه‌ جدید فرهنگی است که قرار است دخترکان جوان ما را به سمت دوری از فرهنگ غیرایرانی و اسلامی پرتاب کند، درست همین لحظه‌ که مسئولان فرهنگی‌ عرصه مد و پوشاک چشمانشان را بروی حس زیبایی شناختی یک دختر جوان بسته‌اند، کسی دیگر آنطرف مرزهای کشور در حال برنامه‌ریزی برای لباسی است که قرار است دختر ما بپوشد و فردا به دانشگاه برود.

 

 

 

زمان زیادی نمی‌گذرد، همین ۲ سال پیش بود که پس از خواب عمیق مسئولان محترم فرهنگی پوشش ساپورت از میهمانی‌ها و مجالس خصوصی به خیابان‌های شهر راه پیدا کرد.

 

 

 

یک ماه پیش محمدجواد صدق آمیز مشاور اتحادیه صنف پوشاک از «آغاز طرح وی‍‍ژه مشترک اتحادیه صنف پوشاک و اماکن نیروی انتظامی برای برخورد با تولید، عرضه و فروش مانتوهای شیشه‌ای» خبر داد.

 

 

 

وی گفته بود که: «در این طرح، اتحادیه صنف پوشاک با جدیت تمام با تولیدی‌ها و واحدهایی که به عرضه این گونه لباس‌ها دست می‌زنند برخورد می‌کند زیرا عرضه و فروش مانتوهای شیشه‌ای در مانتو فروشی بارها با اخطار اتحادیه همراه بوده است.»

 

 

 

تصویر پیشرو استفاده از مانتوهای شیشه‌ای را در خیابان‌های شهر تهران نشان می‌دهد:

 

 

 

 

مانتو شیشه ای ، مُد جدید بدحجابی - تصویر 1

 

 

مانتو شیشه ای ، مُد جدید بدحجابی - تصویر 2

 

 

مانتو شیشه ای ، مُد جدید بدحجابی - تصویر 3

 

 

 

مانتو چسبان

مانتو شیشه ای ، مُد جدید بدحجابی - تصویر 5

 

مانتو بدن نما

مانتو شیشه ای ، مُد جدید بدحجابی - تصویر 6

 

 

مانتو شیشه ای ، مُد جدید بدحجابی - تصویر 7

مانتو شیشه ای

 

مانتو شیشه ای ، مُد جدید بدحجابی - تصویر 8

 

 

مانتو شیشه ای ، مُد جدید بدحجابی - تصویر 9

 

مانتو نخی

مانتو شیشه ای ، مُد جدید بدحجابی - تصویر 10

مانتو شیشه ای ، مُد جدید بدحجابی - تصویر 11

 

مانتو نازک

مانتو شیشه ای ، مُد جدید بدحجابی - تصویر 12

 

 

مانتو شیشه ای ، مُد جدید بدحجابی - تصویر 13

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه