قهرمانی در روسیه کار بزرگی بود - در سایه قهرمانی نخوابیم

هادی ساعی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر افزود: قبل از اعزام تیم ملی به روسیه با توجه به شناختی که از ترکیب تیم داشتم پیش بینی کرده بودم کسب سه مدال طلا دور از دسترس نیست و خوشبختانه دیدیم که این تیم برابر انتظار ظاهر شد و نتیجه زحمات خود را با کسب عنوان قهرمانی گرفت.

وی به کادر فنی تیم ملی هم اشاره کرد و گفت: کادر فنی تیم ملی برنامه های خوبی را از سال گذشته به اجرا گذاشت ، نفرات جدیدی در این مدت به ترکیب تیم ملی اضافه شده و نتیجه این تمهیدات نیز در این دوره از مسابقات جهانی کسب عنوان قهرمانی بود که جا دارد ضمن تبریک به کادر فنی به آنها خسته نباشید بگویم.

دارنده سه مدال المپیک ادامه داد: با نتایجی که در روسیه توسط تیم ملی کسب شد می توان به سهمیه های کامل برای حضور در بازیهای المپیک رسید و از این پس باید تلاش تیم ملی دوچندان شود ، المپیکی فکر، تمرین و از آن بالاتر زندگی کنیم ، قهرمانی جهان به ویترین افتخارات سپرده شود و به فکر حضوری موفق و با صلابت در ریو باشیم.

ساعی به سبک جدید مسابقات تکواندو اشاره کرد و گفت: ورود تکنولوژی به مسابقات تکواندو سبک مبارزه و کسب امتیاز را تغییر داده است. در رقابتهای روسیه شاهد بودیم که جوانان عملکرد بهتری داشتند چرا که از ابتدا با این سیستم آموزش دیده و رشد کرده اند.

قهرمان پیشین جهان در پایان گفت: تیم ملی تکواندو پتانسیل بالایی دارد و با ادامه این روند می توانیم مدالهای ارزشمندی در المپیک کسب کنیم به شرط آنکه همانطور که دربالا گفتم مغرور نشده و در باد این قهرمانی نخوابیم.

قابل ذکر است تیم ملی تکواندو ایران دوشنبه شب با کسب سه مدال طلا و دو برنز عنوان قهرمانی جهان را کسب کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه