فعالیت ۵۵۰۰ تکواندوکار در همدان - برگزاری - جام فجر - برای خردسالان

احسان قنبری در گفتگو با خبرنگار مهر در همدان با اشاره به برگزاری مسابقات تکواندو قهرمانی خردسالان در همدان اظهار داشت: این مسابقات به میزبانی خانه تکواندو استان همدان با شرکت ۱۰۰ نفر از تکواندوکاران استان و با نام «جام فجر» برگزار شد.

وی با بیان اینکه این رقابت ها با قهرمانی مریانج به پایان رسید و تیم بهار نایب قهرمان شد، افزود:تیم های اسدآباد و تویسرکان نیز به طور مشترک سوم شدند و تیم همدان مقام چهارم را به خود اختصاص داد.

رئیس هیئت تکواندو استان همدان با بیان اینکه ۴۰ باشگاه فعال تکواندو در استان همدان وجود دارد، گفت: مجموعه تکواندو کاران استان همدان پنج هزار و ۵۰۰ نفر است که نزدیک به دو هزار نفر آنان را بانوان تشکیل می دهند.

قنبری عنوان کرد: رشته تکواندو در همدان ۶۰ نفر مربی دارد که ۱۵ نفر از آنها مربی خانم هستند و از ۶۵ نفر داور نیز ۱۵ نفر را داوران خانم تشکیل می دهند.

وی با اشاره به فعالیت شهرستان ها در این رشته بیان کرد: در حال حاضر تمامی شهرستان های استان همدان از جمله ملایر، نهاوند، تویسرکان، اسدآباد، بهار، رزن، فامنین و کبودرآهنگ دارای رئیس هیئت تکواندو هستند و فعالیت دارند.

رئیس هیئت تکواندو استان همدان یادآور شد: با توجه به سطح بالای تکواندو کشور هیئت تکواندو استان همه ساله به طور معمول جزو ۱۵ استان برتر تکواندو بوده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه