فرید خمامی و هروی در یک قدمی تیم ملی کاراته

به گزارش جوان ایرانی، درحالی که روز گذشته فدراسیون کاراته اسامی کادر فنی تیم ملی بزرگسالان را اعلام کرد مذاکرات برای انتخاب مربیان تیم های ملی نوجوانان، جوانان و امید جریان دارد. در همین رابطه شنیده می‌شود متولیان کاراته بعد از به نتیجه نرسیدن مذاکرات با مهران بهنام فر باب مذاکره با چند مربی جوان دیگر را آغاز کرده اند.

بر همین اساس بخت مازیار فرید خمامی برای هدایت تیم ملی نوجوانان و جوانان از سایر کاندیداها بیشتر است. فرید خمامی از سال ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۸ عضو تیم های ملی جوانان و بزرگسالان بوده که برنز دانشجویان جهان، طلای بازیهای آسیایی هیروشیما و ۱۳ مدال رنگارنگ از رقابتهای قاره ای در کارنامه دارد.

سرگروه سابق تیم ملی در کسوت مربیگری نیز سابقه هدایت تیم های ملی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان را دارد که نتایج درخشانی هم کسب کرده است. کسب عنوان قهرمانی جوانان آسیا در سال ۱۳۷۹ و حضور ۵ کاراته کای ایران در دیدارهای نهایی بازیهای آسیایی ۱۹۹۸ بانکوک که با دو طلا و سه نقره همراه بود از مهمترین افتخارات وی در مقام سرمربی تیم ملی بوده است.

شنیده می شود که سعید حسنی پور دارنده مدال طلای بازیهای آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون که در همان کره جنوبی از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد به همراه حسین روحانی نامزدهای حضور در کادر فنی تیم های نوجوانان و جوانان می باشند.

اما فدراسیون کاراته برای هدایت تیم ملی امید به ترکیب هروی و روحانی نزدیک شده است. این دو که در بازیهای آسیایی و مسابقات جهانی هدایت تیم ملی را برعهده داشته و اتفاقا نتایج خوبی هم کسب کردند این بار برای تیم ملی امید مدنظر فدراسیون هستند. البته به نظر می رسد شهرام هروی در این بین به عنوان سرمربی انتخاب خواهد شد.

تیم های ملی رده های سنی کاراته شهریورماه باید در رقابتهای قهرمانی جهان به میدان بروند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه