فال روزانه 20 تیر 1394

فال روزانه 20 تیر 1394

فال روزانه 20 تیر 1394متولدین ماه فروردین

حال وقت آن است که بیشتر به سلامت خود اهمیت دهید آن وقت می بینید که چقدر احساس بهتری خواهید کرد. شما اخیرا انرژی خود را برای ادامه زندگی از دست داده اید اما به زودی آن را دوباره به دست خواهید آورد. شاید لازم باشد داروهای خود را تغییر دهید اما در نهایت از این که زندگی سالم تری را پیش گرفته اید، خوشحال خواهید بود. امروز انرژی لازم برای بیان تمام احساسات تان به فردی که به او علاقه دارید را به دست می آورید. شاید فکر کنید کمی صبر بهتر باشد اما زمان را از دست ندهید و قدم اول را همین امروز بردارید. صحبت های شما به خوبی پیش خواهد رفت.


متولدین ماه اردبیهشت

آیا امید خود را برای ادامه راه از دست داده اید؟ آیا آینده روشنی برای خودتان نمی بینید؟ حال که این موضوع زندگی کنونی شما را تحت تاثیر قرار داده، وقت آن است فکری بکنید. اگر به روابط عاطفی و دوستانه خود نگاهی بیاندازید، پاسخ تمام سوالات تان را خواهید گرفت. چه کسی می داند، شاید عشق شور و شوق زندگی را به شما دوباره بازگرداند. بهتر است با فردی که شناخت کافی نسبت به او دارید، به صورت جدی تری گفتگو کنید. شاید موضوع گفتگوی شما کمی غیرعادی به نظر رسد اما نتایج خوبی در پیش خواهد داشت.

متولدین ماه خرداد

شاید شما فرد خیالبافی باشید و از دور شدن از واقعیت لذت ببرید اما حال وقت آن است که کمی خودتان را با واقعیت هماهنگ کنید. امروز زمان خوبی برای فعالیت و عمل کردن است. اگر در مورد مسائل مالی به مشکل بر خورده اید، باید به تمام جنبه های آن دوباره بیاندیشید و راه بی خطر و درست را انتخاب کنید. از هر چیزی که امروز شما را از حرکت باز می دارد، دوری کنید. پس از گذراندن روزهای سخت کاری حتما در تعطیلات آخر هفته خوب استراحت کرده و انرژی دوباره خود را به دست آوردید. اگر در کنار شریک زندگی تان باشید آرامش بیشتری دریافت خواهید کرد.

متولدین ماه تیر

آیا در خرید لباس زیاده روی می کنید؟ به کمد لباس هایتان نگاهی بیاندازید، چند دست لباس خریده اید که هنوز یک بار هم آنها را نپوشیده اید؟ اصلا چرا آنها را نگه می دارید؟ بهتر است کمی مد را رها کنید و بیشتر مراقب پول هایتان باشید. از این که تعطیلات خوبی را پشت سر گذاشته اید احساس شادی و نشاط می کنید. به زودی به یک میهمانی دعوت می شوید بنابراین بهترین لباس خود را به تن کنید تا به خوبی در میان جمع بدرخشید. در روابط عاطفی خود رمانتیک بودن را فراموش نکنید.

متولدین ماه مرداد

امروز همه چیز بر وقف مرادتان خواهد بود و دلیل آن هم صبوری، روحیه انسان دوستی و احترامی است که برای دیگران قائل اید. مهم نیست دیگران در چه موقعیت اجتماعی هستند، مهربانی و بخشندگی شما زبانزد خاص و عام است. یکی از کارهایی که همیشه از انجام آن لذت می برید، درک اطرافیان تان است. شما حرف های آنها را گوش می دهید، از آنها حمایت می کنید و به آنها ثابت می کنید که می توانند در هر زمینه ای به شما تکیه کنند. در آخر این هفته به یک میهمانی دعوت می شوید و از فضای گرم و دوستانه آن نهایت لذت را می برید. زندگی عاطفی شما در مسیری هیجان انگیز قرار می گیرد و شما نیز آمادگی این تغییرات را دارید.

متولدین ماه شهریور

اگر از تنهایی می ترسید، بدین معنی نیست که به افراد نزدیک خود وابسته اید. این تنها تناقض رفتاری شما نیست. از طرفی شما دوست دارید اطرافیان تان را به خود نزدیک کرده اما از طرف دیگر فاصله خود را با آنها حفظ می کنید. بهتر است از همین حالا به بعد به روابط عاطفی خود کمی جدی تر بیاندیشید. اگر به دنبال عشق زندگی تان می گردید، کمی در گروه های اجتماعی فعال تر باشید و ایده ها و افکار خود را برای آنها بیان کنید. با افرادی که مشترکات بیشتری با شما دارند، بیشتر در تماس باشید و مطمئن باشید که به زودی به مراد دل خود خواهید رسید.

متولدین ماه مهر

گاهی تا چیزی را با چشم های خود نبینید، باور نمی کنید. اکنون در موقعیتی هستید که بسیاری از حقایق برای شما روشن می شوند، اگر چه ممکن است با روحیه شما سازگاری نداشته باشند اما باعث می شود به افکار و عقاید خود نگاهی دوباره بیاندازید. بین شما و عشق زندگی تان تنشی بوجود آمده است که شما در پی رفع آن هستید اما به مرور زمان متوجه می شوید که اهداف زندگی شما از هم متفاوت است. شاید بهتر است درباره انتخاب خود بار دیگر خوب بیاندیشید.

متولدین ماه آبان

امروز عشق اطراف شما را فرا گرفته است و با موقعیت های خاص و تازه ای روبه رو می شوید. شما مدت ها منتظر این روز بوده اید و اکنون با آمادگی لازم آن را تجربه می کنید بنابراین شک و تردید را کنار بگذارید و با انرژی کافی به راه خود ادامه دهید. این فرصت ها دیگر یافت نمی شوند بنابراین خودتان را غرق شادی کنید. نگذارید مشکلات کوچک رابطه عاطفی شما را تحت تاثیر قرار دهد. تمرکز و انرژی خود را بر مسائل مهمتر زندگی بگذارید. شاید در حال حاضر در شرایطی که آرزویش را داشته اید، نباشید اما نا امید نشوید با صبوری تمام سدهای مقابل شما از میان می روند.

متولدین ماه آذر

امروز انرژی لازم را به دست می آورید و می توانید مهارت هایی را که دوست دارید، گسترش دهید. شما یکی از آن افراد نادری هستید که می تواند اتفاق های اطراف اش را قبل از وقوع پیش بینی کند. بگذارید این احساس مشوق شما باشد و از آن برای ایمان به آینده ای روشن استفاده کنید. به زودی متوجه می شوید فردی که به آن علاقه و اطمینان دارید، آنقدر ها هم که شما فکرش را می کنید، قابل اعتماد نیست. اگر رابطه عمیقی با او داشته اید، وقت آن است یک بار دیگر درباره آن خوب بیاندیشید.

متولدین ماه دی

پس از گذراندن تعطیلات حال فرصت آن است که به کار خود بازگردید. اکنون زمان آن نیست که تنها به قدرت ذهنی، خلاقیت و توانایی های خود اتکا کنید. برای رسیدن به اهداف تان باید از دیگران نیز یاری بگیرید. این راه مشکل تر از آن است که فکرش را می کنید و بتوانید تنهایی از پس آن برآیید.. اگر برای ملاقات با فردی برنامه ریزی می کنید، مراقب باشید زیرا یک یا دو مانع در مقابل شما وجود دارد بدین معنی که همه چیز آنطور که می خواهید در ابتدا پیش نمی رود. بنابراین در مورد حرف هایی که می خواهید به زبان بیاورید، در ابتدا فکر کنید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید.

متولدین ماه بهمن

از زندگی چه می خواهید؟ همیشه زندگی با دیگران ساده نیست. شاید از نزدیک ترین افراد زندگی تان دلسرد شده باشید زیرا انتظارات شما را آنگونه که باید برآورده نمی کنند. کمال گرایی در شما همکاری با دیگران را برایتان سخت کرده است اما مراقب باشید زیرا می تواند موجب درگیری شما با اطرافیان تان شود بنابراین سعی کنید شرایط را کمی تغییر دهید. اخیرا رابطه عاطفی شما دچار مشکل شده است اما نگرانی به دل راه ندهید و برای آینده خود برنامه ریزی کنید، شما ایده و اهداف مشترکی دارید و اگر خیالپردازی و موضوعات کم اهمیت را کنار بگذارید، آینده روشنی در انتظارتان خواهد بود.

متولدین ماه اسفند

شاید بهتر باشد به شخصی که شما را ناامید کرده است، فرصتی دوباره دهید. شما توانا و صبور هستید اما حال وقت آن است تا کارهایتان را جمع و جور کنید و وارد عمل شوید. از کاری که برای حمایت از خود، زندگی و دوستان تان انجام می دهید، نترسید. عشق و عاشقی خوب است اما در کنار تمام خوبی هایش نیاز به صبر و تحمل دارد. شما در مورد رابطه عاطفی تان تصمیم درست را گرفته اید. فردی که به او تمایل دارید، تمام شرایط را برای برقراری یک رابطه ای عاطفی رمانتیک دارد، برای شناخت او زمان بیشتری بگذارید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه