عکس: عیادت وزیر ورزش از مایلی‌‎کهن

عکس: عیادت وزیر ورزش از مایلی‌‎کهن

وزیر ورزش و جوانان صبح شنبه با حضور در بیمارستان قلب تهران از محمد مایلی‌کهن سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران عیادت کرد.
مهر: وزیر ورزش و جوانان صبح شنبه با حضور در بیمارستان قلب تهران از محمد مایلی‌کهن سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران عیادت کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش، محمود گودرزی امروز با حضور در بیمارستان قلب تهران، از محمد مایلی کهن عیادت کرد و با آرزوی بهبودی برای سرمربی پیشین  تیم ملی فوتبال ایران، گفت: امیدوارم بزودی سلامت خود را بدست بیاورید و همراه ورزش کشور باشید.

وی اضافه کرد: تجربه بسیار خوب و سازنده شما در کنار تیم فوتبال امید ارزشمند است و امیدوارم با کمک هم بتوانیم بعد از سال‌ها فرصت حضور در المپیک را بدست آوریم.

 عکس: عیادت وزیر ورزش از مایلی‌‎کهن - تصویر 1

بنابراین گزارش محمد مایلی‌کهن مدیر فنی تیم امید ایران نیز با تشکر از توجه گودرزی به پیشکسوتان گفت: حضور وزیر متخصص در ورزش سال‌ها خواسته ما بوده و امید دارم با همدلی و همراهی از این فرصت خوب برای رشد ورزش ایران استفاده شود.

مایلی‌کهن افزود کار شما به عنوان وزیر ورزش بسیار سخت است زیرا تصمیم به مبارزه با فسادی گرفته‌اید که سال‌ها در این ورزش خانه کرده ولی مطمئنم نامی نیک از شما در ورزش ایران به یادگار خواهد ماند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه