عصبانیت مهاجم پرسپولیس از اظهارات نژادفلاح؛ طبق قراردادم، می توانم فسخ کنم

عصبانیت مهاجم پرسپولیس از اظهارات نژادفلاح؛ طبق قراردادم، می توانم فسخ کنم

مهاجم جوان تیم ملی گفت: «معنای حرف‌های قائم مقام پرسپولیس را نمی‌فهمم و باید بگویم که از این همه حرف و حدیث خسته شدم.»
 عصبانیت مهاجم پرسپولیس از اظهارات نژادفلاح؛ طبق قراردادم، می توانم فسخ کنم - تصویر 1
 

 مهدی طارمی در مورد بازی تیم ملی مقابل ترکمنستان اظهار داشت: «خوشبختانه با جوانگرایی صورت گرفته توسط کی‌روش انگیزه بالایی به تیم تزریق شده و رقابت در هر پست زیاد شده است. ان‌شاءالله گام اول را محکم بر می‌داریم و خود را مهیای رقابت های بعدی می‌کنیم.»

وی در خصوص مصاحبه اخیر نژادفلاح که گفته بود باید در مورد قرارداد طارمی استعلام بگیریم تا ببینیم بازیکن آزاد هست یا خیر افزود: «به خدا بعضی رفتارها و حرف‌ها آدم را خسته و دلزده می کند. من برای همه اعضای باشگاه احترام زیادی قایلم. خاک پای هواداران هستم اما واقعا معنای حرف‌های قائم مقام پرسپولیس را نمی‌فهمم. نمی‌دانم چرا الان یادشان آمده استعلام کنند.»

مهاجم پرسپولیس همچنین گفت: «قبل از بازی با النصر خود نژادفلاح آمد در هتل به من گفت دستور اجرای متمم قراردادت را دادم و طبق همان متمم و دستور نژادفلاح هم رقم قرارداد من دو برابر شد و حقوق هفتگی‌هایم بر اساس همان متمم پرداخت شد. طبق همان آپشن ها چون هر چهار بند متمم اجرایی شده سال دوم قراردادم توافقی است. مجموع قرارداد من 408 میلیون تومان بوده که کمتر از 150 میلیون تومان گرفته ام. طبق قراردادم اگر تا پایان دو نیم فصل کمتر از 60 درصد مبلغ قرارداد را گرفته باشم قراردادم را می‌توانم فسخ کنم.»

طارمی در ادامه تاكید كرد: «دو نیم فصل تمام شده و وارد نقل و انتقالات شده‌ایم. میزان پرداختی‌ها به من هم معلوم است. من نمی‌دانم چرا از یک طرف این حرف‌ها را در رسانه ها می زنند بعد به وکیلم می گویند بیایید برای سال دوم توافق می‌کنیم. اگر قرارداد دارم چه نیازی به توافق است؟ اگر قرار جلسه گذاشته اند این حرف‌ها دلیلش چیست؟»


طارمی در ادامه افزود: «من بعد از بازگشت تیم ملی به بوشهر می روم. واقعا بلد نیستم در جلسه‌ای شرکت کنم که دلیل برگزاری‌اش را نمی فهمم. باشگاه قراردادم را از سازمان لیگ، از فیفا و از هر جا که لازم است استعلام کند بعد اگر قرارداد داشتم که تابع قراردادم هستم و اگر قرارداد نداشتم نیکومنش مدیربرنامه هایم در تهران است شرایط را به او بگویند. ان‌شاءالله بررسی می کنیم و تصمیمم را می‌گیرم. باز هم اعلام می‌کنم دوست دارم در ایران و پرسپولیس بمانم اما خودتان را جای من بگذارید و ببینید در مقابل این رفتارها من کدام حرف و رفتار را باید باور کنم؟ واقعا از این همه حرف و حدیث خسته شدم. باورکنید اگر نخواهم در ایران برای پرسپولیس بازی کنم می روم برای ایرانجوان بوشهر بازی می‌کنم.»

 طارمی در خصوص اینکه قبلا گفته بود به کشورهای عربی نمی‌رود اما حالا در یک قدمی القادسیه کویت قرار دارد هم گفت: «کاش می توانستم همه حرف‌هایم را بزنم. از همه کسانی که از خیلی مسایل خبر ندارند عاجزانه خواهش می‌کنم قضاوت نکنند.»

 وی در پایان درمورد مصاحبه‌های یکی دو روز اخیری که در آنها گفته که برمی‌گردم و توافق می کنم هم اظهار داشت: «از روزی که همراه تیم ملی به ازبکستان و ترکمنستان آمده ام با هیچ جا مصاحبه نکرده ام. تلفن من خاموش بوده از چه طریقی مصاحبه کرده ام که خودم خبر ندارم؟»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه