شش کاراته‌کا به اردوی تیم ملی راه پیدا کردند

به گزارش جوان ایرانی، این دوره از مسابقات روز گذشته با حضور 36 کاراته که با دعوت کادر فنی از مسابقات قهرمانی کشور در مرحله نخست اردوی تیم ملی حضور پیدا کرده بودند روز گذشته در خانه تکواندو برگزار و در نهایت شش تکواندوکار به اردوی تیم ملی راه پیدا کردند.

این مسابقات پشت درهای بسته و با حضور کادر فنی برگزار شد که سلیمانی سرمربی تیم ملی در این خصوص به مهر گفت: در واقع مسابقات انتخابی به شکلی رسمی نبود. ما در مرحله نخست اردو بحث های آموزشی را مطرح کردیم و قصد داشتیم در این اردو نفرات حاضر را مورد ارزیابی قرار دهیم.

وی افزود: در این اردو ارزیابی با قضاوت کادر فنی و کاراته کاها صورت گرفت و همه از آن راضی بودند. ما می خواستیم ببینیم کارهای که در مرحله قبل مطرح شده بود تا چه میزان مورد پذیرش قرار گرفته بود که خوشبختانه این ارزیابی مثبت بود.

از میان 36 کاراته کای حاضر در اردو مهدی یوسفی، مصطفی کاووسی ، محمدرضا بخش محمدلو، رضا بهرام پور، سید مهدی موسوی و احسان حیدری جواز حضور در مرحله بعدی اردوها را کسب کردند.

دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا 20 فروردین ماه با حضور این شش کاراته کا ، نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور و مدال آوران بازیهای آسیایی و قهرمانی جهان برگزار می شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه