شرکت ۹۰ تکواندوکار در مسابقات قهرمانی تکواندو نونهالان - جام فجر -

احسان قنبری در گفتگو با خبرنگار مهر در همدان با اشاره به برگزاری مسابقات تکواندو قهرمانی جام فجر نونهالان در همدان اظهار داشت: مسابقات قهرمانی تکواندو نونهالان به میزبانی شهرستان بهار با شرکت ۹۰ نفر از تکواندوکاران استان و با نام «جام فجر» برگزار شد.

وی افزود: شهرستان بهار با پنج طلا و یک نقره و مجموع ۶۵ امتیاز مقام اول تیمی را کسب کرد و مریانج با سه طلا چهار نقره و چهار برنز و مجموع ۴۴ امتیاز به مقام دوم تیمی رسید.

رئیس هیئت تکواندو استان همدان با اشاره به سایر نتایج گفت: شهرستان اسدآباد با یک طلا سه نقره و چهار برنز با مجموع ۳۸ امتیاز مقام سوم تیمی را کسب کرد و شهرستان همدان با یک طلا، یک نقره و دو برنز به مقام چهارم تیمی رسید و شهرستان نهاوند با یک نقره مقام پنجم تیمی را به خود اختصاص داد.

وی با اشاره به برترین نفرات این مسابقات بیان کرد: در پایان این دوره از رقابت ها علی کرمی و امیررضا طاووسی به عنوان فنی ترین بازیکن و علیرضا زارعی به عنوان پر امتیازترین بازیکن معرفی شدند.

تکواندو

رئیس هیئت تکواندو استان همدان یادآور شد: حسین همایونی از بهار به عنوان مربی برتر و تیم اسدآباد به عنوان تیم اخلاق این دوره از رقابت ها معرفی شد.

قنبری درباره نفرات برتر اوزان ۱۰ گانه گفت: محمدامین عباسی، علیرضا زارعی، عرفان جلیلی، علی کرمی، آرش فروتن، امیررضا طاووسی، رضا صادقی، محمدرضا نبی زاده، میلاد رمضانی و محمدعلی اسدی نفرات برتر اوزان ۱۰گانه شدند.

رئیس هیئت تکواندو استان همدان با بیان اینکه ۴۰ باشگاه فعال تکواندو در استان همدان وجود دارد، گفت: مجموعه تکواندو کاران استان همدان پنج هزار و ۵۰۰ نفر است که نزدیک به دو هزار نفر آنان را بانوان تشکیل می دهند.

قنبری عنوان کرد: رشته تکواندو در همدان ۶۰ نفر مربی دارد که ۱۵ نفر از آنها مربی خانم هستند و از ۶۵ نفر داور نیز ۱۵ نفر را داوران خانم تشکیل می دهند.

وی با اشاره به فعالیت شهرستان ها در این رشته بیان کرد: در حال حاضر تمامی شهرستان های استان همدان از جمله ملایر، نهاوند، تویسرکان، اسدآباد، بهار، رزن، فامنین و کبودرآهنگ دارای رئیس هیئت تکواندو هستند و فعالیت دارند.

رئیس هیئت تکواندو استان همدان یادآور شد: با توجه به سطح بالای تکواندو کشور هیئت تکواندو استان همه ساله به طور معمول جزو ۱۵ استان برتر تکواندو بوده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه