رفعتی یک انتخاب منطقی بود - تیم ملی تکواندو مدعی قهرمانی است

هادی ساعی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: از انتخاب رفعتی به عنوان دبیرکل فدراسیون جهانی خیلی خوشحال هستم. او یکی از نفراتی است که مورد وثوق دکتر «چو» است و در مدت زمانی که مشاور ارشد وی بود و پس از آن رئیس کمیته توسعه شد کمک های شایانی به تکواندو جهان نمود و معتقدم برای رسیدن به این عنوان شایستگی کامل داشت.

وی ادامه داد: رفعتی زمانی که قرار بود مرکز جهانی تکواندو به ایران واگذار شود خیلی به تکواندو کشورمان کمک کرد. در واقع حضور رفعتی کنار رئیس فدراسیون جهانی از دلایل اصلی تاسیس این مرکز در تهران بود و فدراسیون جهانی اولین مرکزی را قرار بود برای توسعه تکواندو تاسیس کند به ایران وگذار کرد.

بهترین ورزشکار المپیکی ایران به تاسیس این مرکز اشاره کرد و گفت: برای کسب امتیاز تاسیس این مرکز خیلی تلاش شد ولی به اندازه ای که باید نتوانستیم از آن بهره ببریم. در واقع می توانستیم از این مرکز خیلی بیشتر و بهتر بهره ببریم که متاسفانه این کار تاکنون صورت نگرفته است.

ساعی در مورد اینکه حضور رفعتی به عنوان یک ایرانی در پست تاثیر گذاری فدراسیون جهانی چقدر می تواند برای تکواندو ایران مفید باشد گفت: انتخاب او یک تصمیم منطقی و درست از سوی دکتر چو بود. رفعتی برای رشد و توسعه تکواندو در جهان در چند سال اخیر خیلی زحمت کشید و اگر فدراسیون بتواند یک ارتباط صحیح مبتنی بر همکاری متقابل را بهتر از قبل با wtf برقرار کند بدون شک حمایت رفعتی می تواند برای تکواندو ایران هم منشاء خیر باشد.

ساعی در پایان به مسابقات جهانی هم اشاره کرد و گفت: رقابتهای جهانی یک ماراتن واقعی است که بهترین های جهان با آمادگی بالا به میدان می آیند و بازیکنان ما باید با هوش مبارزه کنند. ملی پوشان تکواندو کشورمان هم جزو مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی در همه اوزان هستند و با تمرینات خوبی که داشته اند امیدوارم بتوانند به خواسته خود که قهرمانی است دست پیدا کنند.

رقابتهای جهانی تکواندو از امروز به میزبانی روسیه در چلیابینسک آغاز می شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه