رزمی کاران قمی به پیروزی در فینال به سه مدال طلا دست یافتند

به گزارش جوان ایرانی، مسابقات کیک بوکسینگ بین المللی جام خلیج فارس امروز به کار خود پایان داد و سه رزمی‌کار استان قم در این مسابقات در تهران و به میزبانی مجموعه انقلاب با حریفان به رقابت پرداختند و موفق به کسب سه نشان طلا شدند.

در مسابقات جایزه بزرگ تورنمنت کیک بوکسینگ بین المللی جام خلیج فارس، سه نفر از هشت رزمی کار تیم کشورمان را نفراتی از هیئت ورزش‌های رزمی قم تشکیل دادند و در پایان این مسابقات درخشش خیره کننده‌ای داشتند.

این مسابقات در حقیقیت مسابقات برترین‌های جهان در برابر تیم ملی ایران بود که به صورت تک بازی برگزار شد و محمد محمدی، علی محمدی و سجاد قربانی نمایندگان کیک بوکسینگ قم بودند که موفق به کسب مقام قهرمانی و نشان طلای این مسابقات معتبر شدند.

علی محمدی در دیدار فینال وزن منهای ۶۰ کیلوگرم با غلبه بر ورزشکار کانادایی به مقام قهرمانی و مدال طلای این مسابقات دست یافت و کشورمان را صاحب مدالی ارزشمند کرد.

محمد محمدی در وزن منهای ۷۰ کیلوگرم در دیدار دیدار نهایی با غلبه بر حریفی از آمریکا، قهرمانی این وزن را کسب کرد و سجاد قربانی نیز در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم در دیدار فینال با غلبه بر هموطن خود حسین حیاتی صاحب مدال طلا شد.

در این دوره از مسابقات کیک بوکسینگ بین‌المللی جام خلیج فارس، رزمی کارانی از کشورهای آمریکا، جمهوری چک، اوکراین، کانادا، آلمان و اتریش به همراه رزمی کاران کشورمان حضور داشتند و در اوزان مختلف به رقابت پرداختند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه