راهیابی ۵ البرزی به تیم ملی تکواندو دانشجویان ایران

محمد نوذری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مسابقات انتخابی دانشجویان دختر برای اعزام به مسابقات المپیک دانشجویان ۲۰۱۵ کره برگزار شد و پنج تن از تکواندوکاران استان البرز مجوز حضور در اردوی تیم ملی را بدست آوردند.

وی به اسامی ملی پوشان البرزی اشاره کرد و گفت: اکرم خدابنده، هانیه اخلاقی، فرزانه صاحبی، بهاره ندرخانلو و کیمیا علیزاده ملی پوشان این استان هستند که بنا به اعلام کادر فنی تکواندوکاران از امروز در محل خانه تکواندو وارد اردوی تیم ملی شده اند.

نوذری به کادر فنی البرزی تیم ملی هم اشاره کرد و گفت: هدایت تیم ملی دانشجویان دختر کشور را دو مربی البرزی به نام های مینو مداح و آزاده یاسایی بر عهده دارند ضمن آنکه هدایت تیم ملی دانشجویان پسران را نیز سید نعمت خلیفه و رضا ایمان زاده به عنوان سرمربی و مربی از البرز عهده دار هستند.

رییس هیئت تکواندو استان البرز در پایان با بیان اینکه البرزی ها همواره در تیم های ملی حضوری پر رنگ داشته اند گفت: ماه گذشته تیم ملی کشورمان با دو مدال طلا و برنز خدابخشی و علیزاده قهرمان جهان شد و امیدوارم در خردادماه نیز البرزی ها پیام آور افتخار برای کشورمان در مسابقات جهانی دانشجویان باشند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه