درخشان: همه تیم ها در ایران به ما می بازند

حمید درخشان بعد از برد پرسپولیس برابر لخویا از لحاظ روحی چنان سرحال بود که گویی بار سنگینی از روی دوشش برداشته شده است.
01004227.png

حمید درخشان بعد از برد پرسپولیس برابر لخویای قطر از لحاظ روحی چنان سرحال بود که گویی بار سنگینی از روی دوشش برداشته شده است. اودر حالی سعی می‌ داشت که برد پرسپولیس برابر لخویا او را احساسی جلوه ندهد، جواب سوالات “ورزش سه” را با آرامش و در محیطی منطقی داد: از لطف خدا ممنونم، درست است که در این بازی حیثیت حرفه ای من حفظ شد ولی وقتی نام پرسپولیس مطرح است اسم من مهم نیست. برای من آنچه خوشحال کننده بود شادی تماشاگران از برگشت تیم به اوجش بود. من چند هفته اخیر بارها گفتم که بالاخره روزی هم این بدشانسی ها به پایان می‌ رسد و برابر لخویا یکی از مصاف هایی بود که باید ثابت می‌ کردیم صداقت داریم و اگر حرفی می‌ زنیم برای توجیه باخت و ناکامی نیست.

درخشان می‌ گوید: تیم تا بن دندان مسلح لخویا را بردیم، لخویا قوی تر از اکثر تیم های لیگ فوتبال ماست. اگر ما لخویا را بردیم برای این بود که این تیم آماده بود تا بازی کند، باور کنید در لیگ فوتبال ما هر تیمی بیاید جلوی ما و قصد ارائه فوتبال سالم را داشته باشد، قطعا از ما می‌ بازد. شما ببینید همین تیم نفت‌تهران که صدرنشین لیگ است، برابر هیچ تیمی به اندازه ما به خطر نیفتاد، اگر حرفی بزنم باز هم چون مدت زیادی از بازی نفت گذشته و حضور ذهن خیلی ها را از بین برده است شاید باورپذیر به نظر نیاید. اما نفت برابر ما تنها به خاطر اشتباه داوری برنده شد. ما برابر فولاد هم به خاطر اشتباه داوری و اشتباهات فردی مان بازنده شدیم.

درخشان افزود: وقتی استقلال را بردیم امید عالیشاه را محروم کردند اما خیلی ها در همین فوتبال با جرم به مراتب بالاتر اجازه بازی پیدا کردند. ما به ما بعد از بازی دربی لطمات زیادی زدند. اما از آنجا که خدا جای حق نشسته تیم ما برگشت. همین هفته گذشته برابر صبا البته ما فرصت های زیادی داشتیم و لطمه ای به جز یک پنالتی که داور برای ما نگرفت از بابت داوری نخوردیم اما از شانس ما در این بازی مهرداد طهماسبی گلر حریف بهترین بازی عمرش را ارائه کرد و اینقدر خوب بود که خود شما او را بهترین بازیکن هفته لیگ انتخاب کردید.

حمید درخشان به حرف هایش با ذکر یک ادعای جالب ادامه می‌ دهد که: من می‌ خواهم بگویم که۹ بازی برای ما در لیگ مانده و هر تیمی جلوی ما بیاید و فوتبال بازی کند، تاکید می‌ کنم فوتبال بازی کند و فکر ضدفوتبال را از ذهنش بیرون کند، به ما می‌ بازد. ما امیدواریم که در ۹ بازی آینده بالای ۲۰ امتیاز بگیریم و بتوانیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاوریم.

درخشان در پایان از پیشکسوت هایی که از او دفاع کردند و همچنین از نژادفلاح مدیرعامل تیم که تنهایمان نگذاشت تشکر می‌ کنم و تاکید کرد که فرشاد پیوس در این میان بیشترین محبت را به من داشت و به طوری ویژه از لطف او ممنون هستم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه