خیز تکواندوکاران شهرداری ورامین برای کسب سومین عنوان قهرمانی کشور

خبرگزاری مهر-سرویس استان ها: ورزش شهرستان ورامین طی سال های اخیر با رشد قابل توجهی روبه‌رو بوده، به طوری که قهرمانی های متعدد تیم های ورزشی این شهرستان در رشته هایی نظیر تکواندو و والیبال نگاه مسئولان را به این خطه تغییر داده است.

تیم تکواندو شهرداری ورامین یکی از هویت های ورزشی این شهرستان محسوب می شود که طی سه سال گذشته همواره در جمع مدعیان قهرمانی کشور و آسیا قرار داشته و توانسته ورامین را به قطب این ورزش جذاب و دیدنی بدل کند.

تیم تکواندو شهرداری هویت ورزشی ورامین است

نماینده تکواندو ورامین اگرچه از تیم های قدیمی تکواندو نیست اما امروز به عنوان یکی از پرافتخارترین تیم های تکواندو تاریخ ایران به حساب می آید و این امر غرور و افتخار بزرگی برای مردم دیار ۱۵ خرداد محسوب می شود.

تیم شهرداری ورامین طی سه سال اخیر توانسته است به دو مقام قهرمانی و یک نایب قهرمانی در لیگ برتر باشگاه های کشور برسد که کسب این عناوین با حضور تیم های مطرحی چون دانشگاه آزاد اسلامی و پاس قوامین بسیار حائز اهمیت است.

شهرداری ورامین کراپ شده

افزایش علاقه مندی جوانان ورامینی به تکواندو

حضور و موفقیت تیم تکواندو شهرداری ورامین سبب علاقه مندی نوجوانان و جوانان به این ورزش رزمی شده به طوری که این تیم ظرفیت های جدیدی را برای گسترش ورزش های رزمی در دیار ۱۵ خرداد باز کرده است.

شهرداری ورامین کراپ شده

مجید بذرافشان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین نیز در گفتگو با مهر اظهار داشت: شهرستان ورامین در رشته های مختلف ورزشی از پتانسیل و ظرفیت های بالایی برخوردار است.

وی افزود: امروز موفقیت های تیم تکواندو شهرداری ورامین در مسابقات کشوری و بین المللی، شهرستان ورامین را به عنوان یک قطب تکواندو در کشور بدل ساخته که باید از این ظرفیت برای رشد ورزش های رزمی در دیار ۱۵ خرداد استفاده کرد.

خیز شهرداری برای جذب ستارگان تکواندو کشور

بذرافشان ادامه داد: اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین از تمام ظرفیت خود برای حمایت از تیم های ورزشی که برای شهرستان در عرصه های ملی و بین المللی افتخار کسب می کنند، استفاده می برد.

موفقیت های شهرداری ورامین به همین جا ختم نمی شود و این تیم در دو فصل اخیر رقابت های جام باشگاه های آسیا نیز توانست به یک قهرمانی و یک نائب قهرمانی برسد به همین خاطر آوازه موفقیت ورزش ورامین به عرصه بین المللی کشیده شده است.

شهرداری ورامین کراپ شده

تیم تکواندو شهرداری ورامین که در دوسال گذشته همواره بر سکوی قهرمانی لیگ برتر باشگاه های کشور ایستاده، عزم خود را برای کسب سومین قهرمانی جزم کرده است.

بر اساس آخرین اخبار با تلاش های صورت گرفته، حضور مهدی خدابخشی نفر اول رنکینگ جهانی در وزن سوم المپیکی و یکی از بهترین های تکواندو جهان با مسئولان شهرداری ورامین برای حضور در این تیم به توافق رسیده است.

همچنین مسئولان این باشگاه تلاش خود را برای تمدید قرارداد بازیکنان مطرح و صاحب نامی همچون بهنام اسبقی، سجاد مردانی و ابوالفضل یعقوبی آغاز کرده اند و در جذب این بازیکنان نیز به موفقیت هایی رسیده اند.

شهرداری ورامین از ورزش شهرستان حمایت می کند

شهرداری ورامین کراپ شده

با حضور این بازیکنان قطعا تیم شهرداری ورامین همچنان مدعی شماره یک قهرمانی این فصل از رقابت های لیگ برتر تکواندو یاشگاه های کشور خواهد بود.

علی حیدریان شهردار ورامین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شهرداری ورامین طی سال های اخیر همواره از ورزش شهرستان حمایت کرده و در این راستا با تشکیل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری ورامین در این راستا قدم های موثری را برداشته است.

شهردار ورامین افزود: طی سه سال گذشته تیم تکواندوی شهرداری ورامین در مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور شرکت کرده و توانسته به عنوان نماینده ورامین از نام دیار ۱۵ خرداد دفاع کند.

وی ادامه داد: در فصل جدید رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور نیز تیم شهرداری ورامین با قدرت شرکت خواهد کرد و تلاش می کند تا به سومین قهرمانی خود در مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور برسد.

خبرنگار محمد رضا حیدری

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه