خدابنده و ایزدی نماینده بانوان ایران - یعقوبی جایگزین اسبقی شد

به گزارش خبرنگار مهر ، دومین مرحله از مسابقات جایزه بزرگ کسب امتیاز ورودی المپیک در سال ۲۰۱۵ از ۲۷ شهريورماه به مدت ۳ روز به ميزباني ترکیه در "سامسون" برگزار خواهد شد و تيم ايران در گروه زنان با دو تكواندوكار به مصاف رقبايش مي رود.

شكرانه ايزدي و اكرم خدابنده دو تكواندوكار كشورمان هستند كه به ترتيب با رنكينگ ۲۰ و ۳۱ از سوي فدراسيون جهاني تكواندو، جواز حضور در مسابقات تركيه را بدست آوردند. کیمیا عليزاده در آخرین رده بندی فدراسیون جهانی در جایگاه چهل و دوم قرار دارد و نمی تواند در مسابقات ترکیه حاضر شود.

اما در بخش مردان بیژن مغانلو ابوالفضل یعقوبی دارنده مدال برنز جهان در سال ۲۰۱۵ را جایگزین بهنام اسبقی کرد. این تکواندو به دلیل مصدومیت هنوز شرایط حضور در مسابقات را ندارد.

بدين ترتيب تيم ملي تكواندو در بخش مردان با تركيب، آرمين هادي پور، عليرضا نصرآزاداني، ابوالفضل يعقوبي، مسعود حجي زواره، مهدي خدابخشي، اميد عميدي و سجاد مرداني و با هدايت بيژن مقانلو (سرمربي)، مهدي بي‌باك و مهرداد يوسفي (مربي) به مصاف رقبايش مي‌رود.

مسابقات گرندپريكس G۴ است و به دارندگان مدال طلا ۴۰ امتياز، نقره ۲۴ امتياز و برنز ۱۴.۴ امتياز براي افزايش امتيازات رنكينگ المپيك در راستاي كسب سهميه ريو ۲۰۱۶ تعلق خواهد گرفت.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه