جهانبخش یک قدم دیگر به آلکمار نزدیک‌ شد

جهانبخش یک قدم دیگر به آلکمار نزدیک‌ شد

با موافقت مسئولان باشگاه واتفورد با هلندی‌ها برای انتقال هافبک آلکمار به این تیم لیگ برتری، احتمال حضور جهانبخش در AZ آلکمار بیشتر شد.
 جهانبخش یک قدم دیگر به آلکمار نزدیک‌ شد - تصویر 1

با موافقت مسئولان باشگاه واتفورد با هلندی‌ها برای انتقال هافبک آلکمار به این تیم لیگ برتری، احتمال حضور جهانبخش در AZ آلکمار بیشتر شد.
 

به گزارش تسنیم، پس از اینکه بحث انتقال استیون برگوئیس از تیم AZ آلکمار هلند به تیم تازه لیگ برتری شده واتفورد انگلیس مطرح شد، مسئولان این باشگاه هلندی اعلام کردند برای جایگزین کردن هافبک 23 ساله خود، علیرضا جهانبخش را در لیست‌شان قرار داده‌اند.

مسئولان دو باشگاه آلکمار و واتفورد برای انتقال برگوئیس به انگلیس در خصوص مبلغ به توافق نرسیده بودند که در نهایت این توافق شب گذشته (پنجشنبه) حاصل شد و حتی این باشگاه هلندی در این خصوص بیانیه‌ای در سایت رسمی خود منتشر کرد.

واتفورد قصد داشت با مبلغ 3.5 میلیون پوند هافبک راست پای آلکمار را به خدمت بگیرد که این مبلغ مورد قبول هلندی‌ها قرار نگرفت تا مسئولان دو باشگاه پای میز مذاکره بنشینند. در نهایت انگلیسی‌ها مبلغ پیشنهادی خود را بالا بردند تا برای انتقال برگوئیس از این باشگاه هلندی به واتفورد 4.2 میلیون پوند هزینه کنند.

هلندی‌ها پس از پیشنهاد 4.2 میلیون پوندی مسئولان باشگاه واتفورد، موافقت خود را برای صدور رضایت‌نامه برگوئیس اعلام کردند و این بازیکن به زودی راهی فوتبال جزیره خواهد شد.

با توجه به نهایی شدن این انتقال و طبق صحبت‌هایی که مدیر ورزشی تیم فوتبال آلکمار انجام داده بود، حالا باید برای حضور جهانبخش در این تیم مذاکره شود. این کار ابتدا باید بین دو باشگاه آلکمار و نایمخن صورت بگیرد و در صورت موافقت مسئولان باشگاه نایمخن مذاکره نهایی با جهانبخش و مدیربرنامه‌هایش صورت خواهد گرفت.

سرمربی تیم آلکمار درخواستی برای جذب جهانبخش و جایگزین شدن این بازیکن ایرانی به جای برگوئیس داشته که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، در هفته پیش‌رو صحبت‌ها برای این انتقال بین دو باشگاه صورت می‌گیرد. به این ترتیب مهاجم تیم ملی کشورمان یک قدم دیگر به حضور در تیم AZ آلکمار نزدیک‌تر شد و باید دید در نهایت این انتقال انجام می‌شود یا نه.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه