مجله معتبر «اِسکوایر» هر ساله یک ستاره را به عنوان جذاب‌ترین زن سال انتخاب می‌کند. امسال بازیگر با استعداد انگلیسی، «امیلیا کلارک» که در سراسر جهان او را با سریال معروف «بازی تاج و تخت» و شخصیت تخیلی فانتزی «دِنریس تارگِریَن» یا مادر اژدها می‌شناسند این افتخار را به دست آورده است. دوستداران سینما نیز او را در فیلم‌هایی چون «دام همینگوی» و جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های «ترمیناتور» مشاهده کرده‌اند. این بازیگر ۲۸ ساله تاکنون برای جوایز متعددی نامزد و بسیاری نظیر «Scream Awards» و «SFX Awards» ...

مجله معتبر «اِسکوایر» هر ساله یک ستاره را به عنوان جذاب‌ترین زن سال انتخاب می‌کند. امسال بازیگر با استعداد انگلیسی، «امیلیا کلارک» که در سراسر جهان او را با سریال معروف «بازی تاج و تخت»  و شخصیت تخیلی فانتزی «دِنریس تارگِریَن» یا مادر اژدها می‌شناسند این افتخار را به دست آورده است.

 

 


دوستداران سینما نیز او را در فیلم‌هایی چون «دام همینگوی» و جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های «ترمیناتور» مشاهده کرده‌اند. این بازیگر ۲۸ ساله تاکنون برای جوایز متعددی نامزد و بسیاری نظیر «Scream Awards» و «SFX Awards»  را دریافت کرده است. او تجربه بازی در «برادوی» را نیز دارد و در نسخه تئاتری «صبحانه در تیفانی» نقش جاودان «آدری هپبورن» و شخصیت فراموش نشدنی «هالی گولایتلی» را بازی کرده است.

 

 


اسکوایر می‌نویسد: «شخصیتی که او در سریال بازی تاج و تخت بازی می‌کند جمع اضداد است و او با قدرت تمام این تناقضات را مدیریت کرده است، ملاحت، محکمی، احساسات و خونسردی حیرت انگیز در کنار یکدیگر باعث شده است که او به راحتی در نقش خود بدرخشد».

 

 


در ده سال گذشته چهره‌های مشهوری چون، پنه لوپه کروز، اسکارلت جوهانسون، میلا کونیس، ریحانا، مینکا کِلی، کیت بکنسیل، هالی بری، شارلیز ترون، جسیکا بیل، آنجلینا جولی این افتخار را به دست آورده‌اند.

 

 

 

 

جذاب‌ ترین چهره سال ۲۰۱۵ - تصویر 1

جذاب‌ ترین چهره سال ۲۰۱۵ - تصویر 2

جذاب‌ ترین چهره سال ۲۰۱۵ - تصویر 3

جذاب‌ ترین چهره سال ۲۰۱۵ - تصویر 4

جذاب‌ ترین چهره سال ۲۰۱۵ - تصویر 5

جذاب‌ ترین چهره سال ۲۰۱۵ - تصویر 6

جذاب‌ ترین چهره سال ۲۰۱۵ - تصویر 7

جذاب‌ ترین چهره سال ۲۰۱۵ - تصویر 8

جذاب‌ ترین چهره سال ۲۰۱۵ - تصویر 9

جذاب‌ ترین چهره سال ۲۰۱۵ - تصویر 10

جذاب‌ ترین چهره سال ۲۰۱۵ - تصویر 11

جذاب‌ ترین چهره سال ۲۰۱۵ - تصویر 12

جذاب‌ ترین چهره سال ۲۰۱۵ - تصویر 13

جذاب‌ ترین چهره سال ۲۰۱۵ - تصویر 14

جذاب‌ ترین چهره سال ۲۰۱۵ - تصویر 15

جذاب‌ ترین چهره سال ۲۰۱۵ - تصویر 16

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه