تیم ووشوی بانوان قم برابر نماینده همدان به یک پیروزی قاطع رسید

به گزارش جوان ایرانی، هفته نهم مسابقات لیگ بر‌تر ووشوی بانوان کشور شامگاه سه شنبه با برگزاری ۳ مسابقه به انجام رسید و تیم ووشوی بانوان قم برابر تیم هیئت ووشوی همدان به یک پیروزی مقتدرانه رسید.

بانوان قمی که امسال برای نخستین بار در بالا‌ترین سطح رقابتی ووشوی بانوان کشور به میدان رفته‌اند، در هشتمین مبارزه خود برابر تیم هیئت ووشوی همدان در یک مسابقه یک طرفه با نتیجه ۶ بر یک به پیروزی رسیدند تا پس از ۳ پیروزی، یک تساوی و ۳ شکست در لیگ بر‌تر، برای چهارمین بار طعم شیرین برد را بچشند.

تیم ووشوی بانوان قم در مسابقه قبلی خود در هفته هشتم لیگ بر‌تر از سد اردبیل گذشت و در هفته هفتم لیگ بر‌تر، برابر سیستان و بلوچستان ۵ بر ۴ بازنده شد و نتوانست شکست برابر سون هیل تهران در هفته ششم را جبران کند و متحمل شکست دیگری شد.

تیم ووشوی بانوان قم در هفته پنجم لیگ بر‌تر ووشو با قرعه استراحت روبرو شدند در حالی که ووشوکاران بانوی قمی در مسابقه قبلی خود برابر هیئت ووشوی همدان ۵ بر ۴ به پیروزی رسیدند و پیش از آن مقابل هیئت ووشوی کرمانشاه به تساوی ۴ بر ۴ دست یافتند.

تیم ووشوی بانوان قم در هفته دوم لیگ بر‌تر در برابر تیم قدرتمند دانشگاه آزاد که بیشتر نفرات آن را ملی پوشان ووشو تشکیل می‌دهند با نتیجه ۶ بر ۴ شکست خورد و این شکست در شرایطی رقم خورد که بانوان ووشوکار قم در نخستین مبارزه خود در این رقابت‌ها با نتیجه ۸ بر یک برابر هیئت ووشوی اردبیل به پیروزی رسیدند و لیگ را با پیروزی آغاز کردند.

فاطمه رنجبر، زهرا مختاری، پروانه صادقی، خدیجه رضایی، نجلا حسینی، فرزانه ناصری و پریسا حیدری ترکیب سانداکاران قم را در لیگ بر‌تر تشکیل می‌دهند ضمن اینکه در جدول، دانشگاه آزاد اسلامی با کسب ۲۷ امتیاز در صدر قرار گرفت، سون هیل با ۲۱ امتیاز و یک بازی کمتر از صدرنشین و هیئت سیستان و بلوچستان نیز با ۱۵ امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند و تیم ووشوی قم در جدول صاحب ۱۳ امتیاز است.

ووشوی بانوان قم با وجود بهره‌مندی از نیروی انسانی قابل اطمینان در لیگ بر‌تر، به دلیل وجود مشکلات مالی هرگز نتوانسته بود در لیگ بر‌تر باشگاه‌های کشور حاضر شود اما این موضوع امسال شکل عملی به خود گرفت.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه