تیم ملی کاراته بدون حضور در مسابقات تدارکاتی نایب قهرمان آسیا شد

به گزارش جوان ایرانی، غلامرضا دباغیان در مراسم اسقبال از نمایندگان قم در تیم ملی کاراته در مسابقات قهرمانی آسیا که بعد از ظهر سه‌شنبه در قم برگزار شد، اظهار داشت: تیم ملی کاراته بدون حضور در مسابقات تدارکاتی نایب قهرمان آسیا شد در حالی که تیم ملی ما پیش از مسابقات جهانی آلمان در ۷ تورنمنت خارجی شرکت کرده بود اما تیم ما در ۱۱ ماه اخیر یک بار هم پایش را از ایران بیرون نگذاشت.

وی افزود: روال کار بدین صورت است که هر ۲ ماه یا یک ماه یک بار پس از گذراندن یک دوره تمرینی، در یک دوره مسابقات باکیفیت شرکت کند و مربی می‌تواند در چنین شرایط نفرات خود را به خوبی محک بزند و نقاط ضعف تیمش را ببیند و سپس برای رفع آن در تمرینات اقدام کند.

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: تیم ما به این دلیل که میدان بین المللی کافی ندیده بود کار سختی در پیش داشت و من این را از پیش می‌دانستم و در جریان مسابقات هم می‌دیدیم که کاراته کای ما به تاتامی چسبیده است و روان کار نمی‌کردند و اگر حداقل در یک تورنمنت شرکت داشتیم شاید نتایج بهتری کسب می‌کردیم.

دباغیان بیان داشت: در بخش تیمی، تیم ملی ما فوق العاده بود و سجاد گنج‌زاده با کاراته کای ژاپنی روبرو شد که در این مسابقه سجاد گنج‌زاده در ۵ ثانیه بازی را از دست داد در حالی که مساوی در آن مسابقه هم برای ما برد محسوب می‌شد اما بر اساس اشتباه این فرصت را از دست دادیم.

وی عنوان کرد: تیم ما نایب قهرمان آسیا شد و ژاپن هم تیم قدرتمندی داشت و قهرمان شد اما در مجموع می‌توانم بگویم که در کومیته تیمی به هیچ وجه از اعضای تیم راضی نبودم.

سرمربی تیم ملی کاراته تصریح کرد: علیرضا سمندر مدیر خوبی است البته اگر به وی اجازه دهند تلاش و فعالیت خود را انجام دهد و آنچه را خود می‌خواهد پیاده کند و اگر دائم به دنبال این باشیم که رئیس فدراسیون کاراته را تغییر دهیم به بی‌ثباتی در تمام مجموعه کاراته ایران می‌رسیم.

وی افزود: حرف من این است که اگر قرار است یک رئیس فدراسیون امروز بماند و فردا برود، امروز نگوییم که وی فردا رفتنی است بلکه امروز از وی حمایت قاطع داشته باشیم و فردا وی را تغییر دهیم اما وقتی همه بدانند که فلان مدیر رفتنی است، آن مدیر نمی‌تواند مدیریت کند و تمام کنترل آنجامعه ورزشکار و مربی از دست وی خارج می‌شود.

وی درباره آینده تیم ملی کاراته و وضعیت فدراسیون کاراته بیان کرد: فرمانده زمانی می‌تواند فرماندهی کند که اختیار داشته باشد و وقتی بخواهد به طور دائم به دنبال پر کردن چاله‌هایی باشد که برایش کنده‌اند چه زمانی فرصت می‌کند به دنبال نیاز و خواسته‌های زیر دستانش باشد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه