تیم ملی تکواندوی کشورمان 14 بهمن‌ماه راهی فجیره می‌شود

برای شرکت در تورنمنت بین‌المللی امارات

تیم ملی تکواندوی کشورمان برای شرکت در تورنمنت بین‌المللی امارات، 14 بهمن‌ماه راهی فجیره خواهد شد.

تیم ملی تکواندوی کشورمان 14 بهمن‌ماه راهی فجیره می‌شود - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، تیم ملی تکواندوی کشورمان برای شرکت در تورنمنت بین المللی امارات (G1) سه شنبه (14 بهمن ماه) ساعت 7 صبح راهی این کشور می‌شود. این رقابتها از روز پنجشنبه (16 بهمن‌ماه) به مدت 3 روز در سالن ورزشی فجیره پیگیری خواهد شد.

بیژن مقانلو، سرمربی تیم ملی تکواندوی کشورمان در خصوص ترکیب تیم ایران در این رقابتها به سایت فدراسیون تکواندو گفت: «10 تکواندوکاری که از قبل در اردوی تیم ملی بودند و دارای رنکینگ المپیکی هستند در این رقابتها حضور دارند اما با توجه به شرایط ثبت نام این مسابقات و محدودیتی که وجود دارد، هنوز اسامی 10 تکواندوکاری که بعد از انتخابی تیم ملی به جمع ما ملحق شدند، مشخص نیست. در نظر داریم از تمامی این نفرات استفاده کنیم اما تعداد تکواندوکاران اعزامی از بین این بازیکنان، بستگی به شرایط ثبت نام مسابقات دارد که به زودی اسامی سایر نفرات را نیز اعلام خواهیم کرد.»

فرزان عاشورزاده، ابوالفضل یعقوبی، هادی مستعان، بهنام اسبقی، محمد باقری معتمد، علیرضا نصرآزادانی، مسعود حجی زواره، مهدی خدابخشی، فرزاد عبدالهی و سجاد مردانی اردونشینان رنکینگ دار کشورمان هستند و محمد کاظمی، آرمین هادی پور، میثم باقری، سینا بهرامی، سروش احمدی، مهرداد نورمحمدی، سید محمد رفیعی، میلاد بیگی، امید عمیدی و مرتضی شیری تکواندوکارانی هستند که پس از برتری برای حریفانشان در مرحله دوم انتخابی تیم‌ملی به جمع اردونشینان ملحق شدند.

تورنمنت بین‌المللی فجیره امارات G1 است و به نفر اول 10 امتیاز، نفر دوم 6 امتیاز و نفرات سوم 3.6 امتیاز در راه کسب سهمیه المپیک 2016 تعلق می گیرد.

ملی پوشان کشورمان یکشنبه (19 بهمن‌ماه) ساعت 22:50 به ایران بازخواهند گشت.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه