تیم تکواندو نونهالان ایران چهارشنبه عازم کره جنوبی می‌شود

به گزارش جوان ایرانی، تیم‌های نونهالان ایران در حالی راهی کره‌جنوبی می‌شوند که سال گذشته در نخست دوره این مسابقات عنوان قهرمانی را کسب کرده و همین چندماه قبل نیز عنوان نخست قاره‌کهن را به خود اختصاص دادند.

البته دومين دوره مسابقات تكواندوی قهرمانی جهان نونهالان، يكم تا چهارم شهريورماه به ميزبانی كره‌جنوبی در «موجو» برگزار می‌شود، تیم‌های ایران برای دفاع از عنوان قهرمانی خود راهی این کشور می‌شوند.

تيم دختران ايران با ترکیب فاطمه ابراهيم‌زاده، مهلا مومن‌زاده، مبينا نژاد، ستاره چابكی، يلدا ولی‌ن‍ژاد، نرگس حسن‌نيا، مبينا شاكری (كاپيتان)، زهره حسن نتاج، نگار پورجمالی و زهرا نصيراحمدی در اوزان ۲۹- تا ۵۹+ کیلوگرم با هدایت مهرو كمرانی به عنوان سرمربی، فاطمه صفرپور، ندا رستاد و محبوبه محمدن‍ژاد به عنوان مربی در این دوره از رقابتها شرکت می‌کنند.

امير ولی‌پور، محمد رستم‌ن‍ژاد، محمدحسين زاهدی، حامد اصغری، اشكان زحمت‌كشان، مجتبی پاسار، عرفان مرادی (كاپيتان)، علی اشكوری، محمد خانی و نيما مهرعلی در اوزان ۳۷- تا ۶۵+ کیلوگرم با هدایت حسينعلی نعيمی به عنوان سرمربی، وحيد ناصری و حسينعلی اسدی به عنوان مربی و حميد باقی‌ن‍ژاد به عنوان مدیر فنی عازم موجو خواهند شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه