تیم‌های لیگ عازم جام باشگاههای آسیا می‌شوند

آشوری خبر داد؛

دبیر فدراسیون كاراته از اعزام 3 تیم باشگاهی لیگ برتر و سوپر لیگ به دومین دوره جام باشگاههای آسیا در فروردین ماه 94 خبر داد.

تیم‌های لیگ عازم جام باشگاههای آسیا می‌شوند - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، دبیر فدراسیون كاراته از اعزام 3 تیم باشگاهی لیگ برتر و سوپر لیگی به دومین دوره جام باشگاههای آسیا خبر داد.

محسن آشوری دبیر فدراسیون كاراته در همین ارتباط گفت: در اولین دوره رقابتهای جام باشگاههای آسیا كه سال گذشته به میزبانی كشور كویت برگزار شد تیم ملی ایران شركت كرد و 13 مدال بدست آورد.

وی افزود: امسال بنا داریم در دومین دوره این پیكارها كه به میزبانی كشور ازبكستان 29 و 30 فروردین ماه برگزار خواهد شد این فرصت را در اختیار تیم های باشگاهی قراردهیم.

دبیر فدراسیون كاراته در پاسخ به این سوال كه چه تیم هایی قرار است به این رقابتها عازم شوند، گفت: 3 تیم از تیم های لیگ برتری و سوپر لیگ دو بخش مردان و زنان تا 16 اسفند ماه فرصت دارند تا برای حضور در این رقابتها آمادگی خود را به صورت كتبی به فدراسیون اعلام كنندكه بر اساس اولویت تیم ها را به این مسابقات اعزام می كنیم.

وی ادامه داد: این مسابقات در دو بخش كاتا و كومیته تیمی و انفرادی برگزار خواهد شد. اوزان آن هم برابر با اوزان اعلام شده از سوی فدراسیون كاراته(AKF) آسیاست و هر تیم باید به همره خود یك داور آسیایی هم اعزام كند در غیر اینصورت جریمه خواهد شد.ضمن اینكه هر تیم می تواند تنها 20 درصد از بازیكن خارجی در تركیب تیمش استفاده كند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه