ترکیب تیم تکواندو مردان در شش وزن مشخص شد

به گزارش جوان ایرانی، رقابتهای تکواندو المپیک دانشجویان موسوم به یونیورسیاد طی روزهای ۱۹ تا ۲۳ تیرماه به میزبانی کره جنوبی در گوانگجو برگزار خواهد شد و تیم مردان ایران با ترکیب کامل و با هدایت سید نعمت خلیفه در این مسابقات به میدان خواهد رفت.

برای مشخص شدند ترکیب نهایی این تیم رقابتهایی درون اردویی برگزار شد و در نهایت در وزن اول آرمین هادی پور ، در وزن سوم سروش احمدی ، در وزن پنجم احمد خسرو فر ، در وزن ششم سعید رجبی ، در وزن هفتم امید عمیدی و در وزن هشتم مهران عسگری جواز حضور در مسابقات کره جنوبی را در يافت گردند.

در دو وزن دوم و چهارم نیز ترکیب نفرات اصلی فردا یکشنبه مشخص می شود. در وزن دو جواد امیری و مجتبی کرامتی به مصاف هم می روند و در وزن چهارم از بین وحید عیسی بیگ لو و صادق موسوی یک نفر بلیط سفر به گوانگجو را دريافت می کند.

بر خلاف تیم پسران ، تیم دختران کشورمان با سه تکواندو کار در این مسابقات شرکت می کند. فرزانه صاحبي، هانيه اخلاقي و اكرم خدابنده، ۳ تكواندوكار اعزامي تيم ملي كشورمان به مسابقات دانشجويان جهان خواهند بود. مینو مداح سرمربی تیم ملی تکواندو در مسابقات جهانی روسیه هم هدایت این تیم را برعهده دارد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه