بیانیه بسیار جالب و خواندنی مهاجم پرسپولیس درباره هزینه كردن مبلغ قراردادش

بیانیه بسیار جالب و خواندنی مهاجم پرسپولیس درباره هزینه كردن مبلغ قراردادش

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با انتشار بیانیه ای بخشى از قراردادش را صرف امور خیریه کرد.
 بیانیه بسیار جالب و خواندنی مهاجم پرسپولیس درباره هزینه كردن مبلغ قراردادش - تصویر 1

  مهدى طارمى مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با قرار دادن نامه اى در اختیار خبرگزارى فارس اعلام کرد مبلغى از قراردادش با تیم فوتبال پرسپولیس را صرف امور خیریه خواهد کرد.

 متن این پیام به شرح زیر است:

 بنام خداوند بخشنده و مهربان
خدایا خودت می دانی من راضی به نوشتن این بیانیه نبودم. هدف من جلب رضایت تو و نشاندن لبخند روی صورت بندگانت بود و بر عهدم پایدارم اما اصرارهای وکیلم مرا ناچار به نوشتن این بیانیه کرد. خوب و بد و گناه و غیر گناه بودنش را از گردن من حقیر ساقط فرما که همینجوری هم زیر بار خروارها گناه غرق هستم.

وکیلم اصرار کرد و گفت مهدی اینها ریا نیست. حالا که نیت تو خیر است بگذار دیگران هم از موضوع آگاه شوند حتی اگر این کار الگویی برای یک نفر هم باشد باز هم خوب است. گفت نوع نگاه ها متاسفانه به فوتبال و فوتبالیست زیبنده نیست. شاید این کار تو باعث شود نگرش ها به فوتبال و فوتبالی ها ه�� تغییر کند.


نمی دانم حق با او بود یا نه اما در هر حال مرا مجاب کرد به نوشتن این بیانیه. بیانیه ای که ویرایشش هم به دوش خودش افتاد. قبل از هر چیز تبریک به نفتی ها بابت صعود شان. بعد هم تاکید بر اینکه از صمیم قلب دوست دارم یک فصل دیگر لباس سرخ پرسپولیس را برتن نمایم.

همیشه اولویتم پرسپولیس و هواداران عزیزش بوده و خواهد بود.


 سوم قرارداد من با پرسپولیس در فصلی که گذشت 150 میلیون تومان بود که با احتساب برخی آپشن ها و شرایطی که در آن وجود داشت تا 400 میلیون تومان می رسید. از این مبلغ با محاسبات خودم حدود 150 میلیون تومان اولیه را دریافت کرده ام و از مسئولین محترم باشگاه استدعا دارم 250 میلیون تومان باقیمانده را در موارد ذیل هزینه نمایند:

1. فوتبال استان بوشهر پر است از استعدادهایی که من مهدی طارمی در مقابل آنها دیده هم نمی شوم. کاش می توانستم برای آنها کاری کنم اما صرفا برای آنکه به آنها بگویم هیچگاه گذشته ام را فر اموش نکرده و همیشه تصویر روزهای بازی بر روی ماسه های داغ ساحل با پای برهنه و تاول زده را در ذهنم حفظ کرده ام مبلغ 50 میلیون تومان از باقیمانده قراردادم را برای کمک به انجمن حمایت ازکودکان کار بوشهر و مدیر آن آقای برزگر تقدیم می نمایم. کودکانی که تمرینات شان را دیده ام و همه مستعدند. امیدوارم هدیه ناقابلم را بپذیرند.

 2. مبلغ 50 میلیون تومان در اختیار سازمان لیگ قرار گیرد تا از آن محل دو جایزه تهیه شود. اول جایزه ای به نام جایزه ناصرحجازی اسطوره فراموش نشدنی فوتبال ایران و آسیا به بهترین گلر فصل قبل لیگ برتر تعلق بگیرد و با دستان یادگار عزیز ناصر خان حجازی یعنی آتیلاحجازی تقدیم فرد منتخب گردد تا بدینسان به سهم خود کاری برای شادی روح آن چهره بی تکرار کرده باشم.

 دوم جایزه ای به نام جایزه علی دایی گلزن برتر فوتبال جهان برای تقدیم به بهترین گلزن لیگ برتر که انشاءالله توسط خود علی آقا تقدیم برنده خواهد شد. شاگردی علی دایی را برای خودم افتخار می دانم و امیدوارم این تصمیم من گوشه کوچکی از زحماتی که برایم کشیده را جبران نماید.

 3. هنوز لحظه اولیه حضورم در باشگاه پرسپولیس برای عقد قراردادم در خاطرم هست. چهره مهدی نفر نازنین هم. بعدها او را در درفشی فر بارها دیدم تا آن شبی که از جمع مان جدا شد. با گرامیداشت یاد و خاطره اش به پاس زحمات همه اهالی رسانه که برای من و رسیدنم به اینجا کشیده‌اند 50 میلیون تومان را به عنوان هدیه‌ای ناقابل تقدیم می کنم به علیرضا نفر فرزند مهدی نفر و امیدوارم در صداقت و مهربانی رهرو پدر باشد.

 4. همه ماها ممکن الخطا هستیم و البته خداوند خطاهایمان را می پوشاند. به اینکه علی اکبریان با خودش چه کرده کاری ندارم. قضاوتش بماند برای قضات اما خانواده او چه گناهی کرده‌اند؟ خانواده‌ای که حالا فرزندانش می دانند روزگاری روی سکوهای ورزشگاه آزادی هزاران نفر با فریاد روماریوی ایران، پدرشان را تشویق می کرده‌اند.

دوست ندارم نگاه آن طفل معصوم‌ها به فوتبال نگاهی توام با حسرت و کینه و بغض باشد پس به عنوان کوچکترین عضو خانواده فوتبال 50 میلیون تومان هدیه ناقابل را تقدیم می کنم به خانواده علی اکبریان و امیدوارم به زودی با حضور پدر، کانون گرم خانواده شان رونقی دوباره بگیرد.

5. از استعداد جنوبی‌ها در بند اول گفتم، کسانی که سمبل درد و رنج هستند. سمبل محرومیت. در محروم‌ترین دوران فوتبال ایران در دهه 60 جوانی با چهره ای آفتاب سوخته و پایی که بخاطر ترکش های یادگاری دوران حماسه و ایثار می‌لنگید بلندپرواز ترین شاگرد دهداری عزیز شد.

افسوس که انگار فوتبال‌مان را آلزایمر گرفته و کریم باوی را به یاد نمی آورد. من ولی با افتخار هدیه ناقابل 50 میلیون تومانی‌ام را تقدیم مهاجم سابق تیم های ملی، شاهین و پرسپولیس می کنم.

وکیلم پیگیری لازم برای رسیدن وجوه به دست صاحبانش را انجام می دهد. خدایا تو راضی باش با بندگانت می توانم کنار بیایم.

یاعلی. خاک پای ایران و ایرانی مهدی طارمی
 
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه