بوکسور قمی به ترکیب اصلی تیم ملی بوکس راه یافت

محمد جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بوکسور استان قم با موفقیت در پیکارهای انتخابی تیم ملی بوکس کشورمان به مرحله اصلی اردوی آماده‌سازی این تیم راه پیدا کرد.

وی افزود: مرحله دوم انتخابی تیم ملی بوکس رده سنی بزرگسالان کشورمان در حالی روز پانزدهم دی‌ماه برگزار شد که در پایان ترکیب تیم‌های ملی مشخص شد و از قم محمد مردی در وزن ۵۶ کیلوگرم انتخاب شد.

رئیس هیئت بوکس استان قم گفت: پس از مشخص شدن نفرات راه یافته به اردوی تیم ملی با تصمیم مسئولان فدراسیون اردو‌ها از امروز سه‌شنبه شانزدهم دی‌ماه آغاز شده در حالی که با تصمیم شورای فنی فدراسیون بوکس قرار است از امروز تمرین تیم ملی در ۲ گروه بر عهده اکبر احدی و علیرضا استکی پیگیری شود.

جعفری بیان داشت: اسامی نفرات گروه اول بوکسورهای حاضر در اردوی تیم ملی در حالی اعلام شد که از قم محمد مردی در وزن ۵۶ کیلوگرم جواز حضور در اردو را به دست آورده است و خود را در کنار رقبایی همچون رضا کرزوری و آرش شمس برای اعزام به رقابت‌های برون‌مرزی آماده می‌کند.

وی عنوان کرد: راه اندازی خانه بوکس نقش مهمی در توسعه این رشته در قم دارد و در حال حاضر، تعداد زیادی از بوکسورهای جوان در سانس‌های مختلف تمرینی در خانه بوکس در حال آموزش و تمرین هستند.

رئیس هیئت بوکس استان قم تصریح کرد: با توجه به توسعه بوکس در قم، پیش بینی می‌کنیم ورزشکاران ما در سال‌های آینده حرف‌های زیادی در سطح کشور برای گفتن داشته باشند و تعداد ملی پوشان قم در تیم‌های ملی بوکس به شکل چشمگیری افزایش پیدا کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه