بهترین های لیگ تکواندو باشگاه های البرز معرفی شدند

به گزارش جوان ایرانی، هجدهمین دوره لیگ های باشگاه های استان البرز با برگزاری آیین اختتامیه ای که با شرکت 65 تیم و با حضور جمعی از مسولین استان شامگاه جمعه برگزار شد، به کار خود پایان داد.

در این دوره رده های شرکت کننده به شرح زیر حضور داشتند:

خردسالان و نونهالان (آقایان)، دوازدهمین دوره لیگ خردسالان و نونهالان(بانوان) رده کمربند قرمز و مشکی و اولین دوره لیگ خردسالان (بانوان) رده کمربند سبز و آبی.

رئیس هیئت تکواندو استان البرز در حاشیه این مراسم به خبرنگار مهر، گفت: امروز افتخار داریم در سایه زحمات سازمان لیگ و حضور پر شور مربیان و باشگا های استان البرز مراسم اختتامیه ۵ لیگ را برگزار نماییم.

محمد نوذری با اشاره به کسب عنوان "هیئت برتر" استان البرز در سال ۱۳۹۲ افزود: این مهم با همکاری و همدلی مجموعه خانواده بزرگ تکواندو استان به وقوع پیوست که جای قدردانی و تشکر دارد.

وی افزود: امسال از استان البرز ده اعزامی به مسابقات کشوری داشتیم که در همه رده ها صاحب سکو شدیم واین در حالیست که استانهای نادری هستند که در همه ده رده بر روی سکو رفته باشند.

معرفی بهترین های استان:

در این مراسم تیم های اول تا چهارم لیگ لوح، کاپ و مدال قهرمانی گرفتند.

بهترین ها و مدال اوران رده نونهالان بانوان

بهترین داور: نرگس جرفی
بهترین سرپرست: فاطمه اکبرپور(تیم سوباک)
بهترین مربی: زهرا باباخانلو(تیم فست فود ملل)
فنی ترین بازیکن:نیلوفر محمودی(فست فود ملل)
تیم اخلاق: مفتح
مقام اول: فست فود ملل مقام دوم: شیبا مقام سوم: رزمیار نوین مقام چهارم: هیئت فردیس

بهترین ها و مدال آوران رده خردسالان بانوان

بهترین داور: صدیقه میر صادقی
بهترین سرپرست: مرجان رضایی(تیم پیروزان)
بهترین مربی: معظمه خدابخشی(تیم سورن)
فنی ترین بازیکن:سارینا صداقت زاده(تیم سورن)
تیم اخلاق: آبیک ب
مقام اول: سورن مقام دوم: پیروزان مقام سوم: فست فود ملل مقام چهارم: آبیک الف

بهترین ها و مدال آوران رده خردسالان(سبز و آبی) بانوان

بهترین سرپرست: پریا پور نعمت(تیم مفتح)
بهترین مربی: فاطمه نورملکی(تیم شهید حیدری)
فنی ترین بازیکن:مهدیس مرادی(تیم شهید حیدری)
تیم اخلاق: شهید کیانپور
مقام اول: شهید حیدری مقام دوم: مفتح مقام سوم: هیئت تکواندو فردیس
مسئولین برگزاری: سهیلا حسینی(مسئول سازمان لیگ) نسترن حسینی(دبیر) لیلا رحمانی(مدیر اجرایی(


بهترین ها و مدال اوران رده نونهالان آقایان

بهترین داور: علی پوزش
بهترین سرپرست: محمود سعیدی(تیم آکادمی تکواندو موسوی)
بهترین مربی: محمد رضا رضایی(تیم پیشگامان)
فنی ترین بازیکن:حسین حسین زاده(تیم تاتی)
تیم اخلاق: فجر گلشهر
بازیکن اخلاق: رضا ربانی(کوروش)
مقام اول: پیشگامان حرفه ای مقام دوم: تکواندو تاتی مقام سوم: شهید قدیریان مقام چهارم: ایزیکار

بهترین ها و مدال اوران رده خردسالان آقایان

بهترین داور: مهرداد کلاهی
بهترین سرپرست: نعمت الله مهر علیزاده(تیم آزمایشگاه آراد)
بهترین مربی: امیر نوذری(تیم یوسف)
فنی ترین بازیکن:علی نصیری(تیم آزمایشگاه اراد)
تیم اخلاق: کوثر
بازیکن اخلاق: علی آقا محمدی( تیم کوثر)
مقام اول: یوسف مقام دوم: آزمایشگاه آراد مقام سوم: شهید قدیریان مقام چهارم: فرش وزرا

مسئولین برگزاری: داود صالحی(مسئول سازمان لیگ) سید رضا مظلومی(دبیر) مجید مامانژاد رحمانی(مدیر اجرایی خردسالان) وحید فراهانی(مدیر اجرایی لیگ نونهالان)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه