برای کسب سهمیه در دو وزن تکواندو مشکل داریم - قبلا هشدار داده بودم

بیژن مغانلو با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: تمرینات تیم ملی بر اساس برنامه از پیش تعیین شده روزانه دو نوبت در حال پیگیری است که به امید خدا 27 تیرماه راهی کره جنوبی شده و از آخرین روز ماه جاری وارد مسابقات خواهیم شد.

وی در مورد ترکیب تیم اعزامی هم گفت: هدف ما برای اعزام نفراتی بود که بتوانند امتیازات خود را در رنکینگ جهانی افزایش دهند. از سوی دیگر همین نفرات می توانند با برتری مقابل رقبا عامل بازدارنده ای در راه کسب امتیاز بشتر آنها باشند. البته احمدی ، هادی پور و عمیدی هم که در تیم دانشجویان حضور دارند بعد از پایان یونیورسیاد به ما ملحق خواهند شد.

سرمربی تیم ملی به اعزام نشدن نفرات اصلی تیم ملی اشاره کرد و گفت: با توجه به حاشیه امنیتی که حجی زواره، خدابخش و آشورزاده در رنکینگ جهانی نسبت به سایر رقبا دارند و از سوی دیگر فاصله کمی تا مرحله نخست مسابقات جایزه بزرگ پیش رو داریم تصمیم گرفتیم این نفرات در تهران استراحت کرده و برای مسابقات آتی با آمادگی بالایی شرکت کنند.

مغانلو در مورد آسیب دیدگی اسبقی و مردانی هم گفت: از قبل نگران اتفاق پیش بینی نشده هشدار داده بودم و همین آسیب دیدگی ها باعث شد تا در دو وزن نگرانی هایی داشته باشیم. مردانی به امید خدا به مرحله اول رقابتهای جایزه بزرگ می رسد ، ولی اسبقی به مرحله سوم مسابقات می رسد.

وی در پایان در مورد شیوع بیماری در کره جنوبی گفت: شهری که مسابقات تکواندو در آن برگزار می شود با مرکز بیماری یعنی سئول فاصله دارد. ولی به هر حال تهمیدات لازم اتخاذ شده و امیدواریم مشکلی پیش نیاید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه