برای قطعی شدن صعود به تهران می‌آییم - آماده میزبانی هستیم

علیرضا بهرمن با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: فصل جاری رقابتهای لیگ برتر از سطح کمی و کیفی خوبی برخوردار است و نفرات شاخص و مطرح در تیم های مختلف پراکنده شده اند و همین موضوع روی کیفیت لیگ تاثیر بسیار خوبی گذارده است.

وی افزود: تیم ما مدعی قهرمانی نیست، ولی با همت کادر فنی و اعضای تیم بازیهای خوبی به نمایش گذاشته و چیزی از تیم های مدعی کم نداشته ایم. الان نیز مدعی اصلی صعود به مرحله نیمه نهایی هستیم.

مدیر فنی تیم ووشو شهرداری بندرعباس در مورد رقبای این تیم برای صعود هم گفت: فردا پنجشنبه با دو تیم عمران اریکه و رنگ فیروزه ای بازی خواهیم داشت که برای قطعی شدن صعود خود باید این رقبا را شکست دهیم. هدف ما صعود است و برای شکست حریفان و تحقق همین هدف هم راهی تهران شده ایم.

وی با تمجید از مسئولان فدراسیون اظهار داشت: برگزاری لیگ کمک شایانی به رشد و پیشرفت ووشو کشور داشته است و شاید یکی از دلایل موفقیت های با ارزش و مداوم ووشو همین لیگی باشد که با تلاش مسئولان سازمان لیگ و تدبیر مدیریت فدراسیون در بهترین شرایط در حالی برگزاری است.

رئیس هیات ووشو استان هرمزگان در خصوص میزبانی بندرعباس از رقابتهای قهرمانی کشور گفت: از سوی فدراسیون میزبانی این مسابقات به هرمزگان سپرده شده است و ما نیز با همت و تلاش خانواده ووشو استان و مسئولین مربوطه مقدمات برگزاری این مسابقات را در سالن فجر آماده کرده ایم.

بهرمن در پایان گفت: طی روزهای 10 تا 15 بهمن ماه میزبان رقابتهای قهرمانی کشور هستیم و و امیدواریم ووشوکاران سراسر کشور روزهای خوبی را در بندرعباس داشته باشند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه