برای توزیع عادلانه منابع و مسئولیت ها کاندید شده ام

منصور عبدی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر ضمن تاکید بر لزوم توجه ویژه به هیات های سراسر کشور و بازنگری در تخصیص منابع مادی و انسانی گفت : با رخصت از تمامی پیشکسوتان و بزرگان ورزشهای رزمی وارد صحنه انتخابات شده و در صورت توفیق انتخابات با آمایش سرزمین در ورزش های رزمی ، منابع را عادلانه تقسیم خواهیم نمود.

وی افزود : استفاده از خرد جمعی نخبگان سراسر کشور ، بهره گیری از ظرفیت و توان همه سبک های ورزش رزمی، استفاده از منابع جدید مالی ، توجه ویژه به مربیان به عنوان مولد و موتور حرکت ورزش های رزمی ، حمایت موثر از باشگاه ها از جمله برنامه های کاری تیم فدراسیون خواهد بود .

مربی تیم ملی جوجیتسو گفت: برای توزیع عادلانه منابع و حتی مسئولیت ها کاندید شده ام اینکه به بهانه دوری از پایتخت ، یک استعداد پشت در بماند و نتوانیم از توان یک نخبه در شهرستان استفاده کنیم ، یک فاجعه است . ایران فقط تهران نیست و 30 استان سراسر کشور توجه عادلانه خواهم داشت و بی شکاز افراد توانمند شهرستانی در سمت های کلیدی فدراسیون بهره خواهیم برد .

کاندیدای ریاست فدراسیون ورزش های رزمی با اشاره به انتخاب سرپرست برای این فدراسیون اظهار داشت: کار ارزنده ای از سوی وزارت ورزش انجام و دلیلی شد برای ایجاد رقابت سالم و برابر بین تمامی نفراتی که برای این منظور ثبت نام کرده اند. ضمن اینکه انتخاب شخصی بی طرف مزید بر علت شد تا بتوانیم به انتخابات امیدوار باشیم.

عبدی در پایان گفت: منابع انسانی و مادی در ورزش های رزمی باید به صورت عالادنه توزیع شود به نحوی که امکان رشد در شهرستان های مستعد نیز فراهم شود چرا که معتقدیم استعدادهای ناب ورزش های رزمی در گستره ایران اسلامی از دورترین مناطق مرزی گرفته تا قلب پایتخت پراکنده اند.

برای حضور در انتخابات فدراسیون ورزشهای رزمی بیش از 20 نفر ثبت نام کرده اند که تا کنون وزارت ورزش زمان دقیقی را برای برگزاری مجمع انتخابات اعلام نکرده است. ضمن اینکه روز گذشته محمود رشیدی از سمت خود به عنوان سرپرست استعفا داد و وزارت ورزش هم دادگر را به عنوان سرپرست تا برگزاری مجمع انتخاب و معرفی کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه