بدنساز تیم ملی کاراته جا مانده از مراسم تجلیل

به گزارش جوان ایرانی، مراسم تقدیر از مدال آوران بازیهای آسیایی روز جمعه برگزار شد و با وجود گذشت چند روز از این مراسم هنوز حاشیه های آن به پایان نرسیده است و مسئولان وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولیان ورزش کشور به جای توجه به مشکلات موجود در مقام پاسخگویی برآمده و ادعای مربیان را بی اساس دانستند. نوع پاسخگویی هم به شکلی بود که باعث ناراحتی مربیان شد.

تازه ترین خبر از حواشی این مراسم پرسر و صدا بی توجهی به مربی بدنساز تیم ملی کاراته است. سید محمد حسینی به گواه تمامی اعضای تیم ملی و حتی ملی پوشان سالهای نه چندان دور کاراته هر زمان در کادر فنی تیم ملی حضور داشته نقش تاثیرگذاری در روند رو به رشد کاراته و موفقیت های آن داشته است. حسینی نه تنها در بخش بدنسازی تیم عملکرد قابل دفاعی داشته که در زمان بروز حواشی متعدد در نقش یک روانشناس با تجربه عمل کرده و تیم را به قولی جمع کرده است.

در چنین شرایطی نام او از لیست جوایز خارج می شود تا به نوعی زحمات او نادیده گرفته شود. خبرنگار مهر تلاش زیادی برای گفتگو با این مربی زحمت کش تیم ملی کاراته داشت ولی وی پاسخگو نبود و نزدیکان او نیز عنوان داشتند که حسینی خیال گفتگو در این خصوص را ندارد.

اما محسن آشوری در این مورد به مهر گفت: زحمات حسینی بر هیچکس در کاراته ایران پوشیده نیست ولی وزارت ورزش اعلام داشت تنها نفراتی می توانند در لیست دريافت پاداش قرار گیرند . به نوعی نفراتی که برای آنها ID کارت صادر شده است می توانند پاداش خود را دريافت کنند.

با وجود سخنان دبیر فدراسیون بدون شک مهدی جعفری دیگر مربی تیم ملی که بهاین مسابقات اعزام نشد نیز از لیست دريافت پاداش خارج شد تا سئوال اصلی که این روزها در جامعه ورزش کشور بدون جواب مانده بازهم مطرح شود که ملاک پرداخت پاداش به مربیان چه بوده است؟

البته طبق نظر معاونین وزارت ورزش که امیدواریم کارشناسی شده باشد ، مربیان چون حقوق دريافت می کنند نباید انتظار پاداش داشته باشند. احتمالا مناف هاشمی و سجادی هم از وزارت ورزش و جوانان هیچ پاداشی دريافت نکرده و نمی کنند که چنین نظری و عقیده ای دارند. از سوی دیگر انتظار دريافت پاداش از سوی مربیانی که به صورت مقطعی حقوق آنهم به صورت غیر منظم دريافت می کنند انتظار بی موردی يا زیاده خواهی نیست که باعث ناراحتی آقایان ورزشی شده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه