اين قهرمانی هديه به رهبر و خانواده شهدا - هدف کسب سهمیه کامل المپیک

بيژن مغانلو در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به کسب عنوان نخست رقابتهای قهرمانی جهان، ضمن بیان مطلب فوق گفت: اين قهرمانی حاصل تلاش، همدلی و وفاق بود كه تك تك اعضای تيم، همكارانم در كادر فنی، در آن نقش داشتند و توانستيم با حمايت رئيس فدراسيون و مدير تيم‌های ملی، دست به كار مهمی زده و جام قهرمانی را تصاحب كنيم.

وي آدامه داد: رقابتهای جهانی در راه كسب سهميه المپيک قرار داشت و ما قدم به قدم برای رسيدن به اهداف خود با برنامه پيش می‌رويم تا بتوانيم هر چهار سهميه حضور در ريو را بدست آورديم كه خدا را شكر از اين آزمون سخت سربلند بيرون آمديم.

سرمربی تيم ملی تكواندو ایران به واكنش رهبر انقلاب و ساير مسئولان كشوری به اين قهرمانی اشاره كرد و افزود: بايد تشكر كنم از اين نگاه ويژه كه در ادامه كار هم وظيفه ما را سنگين‌تر می‌كند و هم انگيزه مضاعف به ما می‌دهد. با اشتياق بيشتری می‌توانيم كار را دنبال كرده و به مدال المپيك در هر چهار وزن فكر كنيم.

مغانلو در پایان گفت: قصد داريم قبل از رسيدن به مرحله نهايی مسابقات جايزه بزرگ، كار كسب سهمیه خود را تمام كنيم. قطعا با ادامه اين روند می‌توانيم به خواسته خود برسيم و با خيال آسوده، در آينده برنامه‌ها را برای كسب مدال در المپيك پیگیری كنيم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه