افشارزاده : امروز ، روز خوب استقلال نبود. مدیر عامل باشگاه استقلال گفت : تیم ما با پاس های اشتباه نتواست عملکرد خوبی به نمایش بگذارد و اصلا امرو ، روز خوب استقلال نبود. مدیر عامل باشگاه استقلال گفت :. تیم ما با پاس های اشتباه نتواست عملکرد خوبی به نمایش بگذارد و اصلا امرو ، روز خوب استقلال نبود. بهرام. افشارزاده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص بازی امروز در. مقابل تیم پدیده اظهار داشت :هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و. موقعیت های زیادی برای به ثمر رساندن گل داشتند که البت ...

افشارزاده : امروز ، روز خوب استقلال نبود


مدیر عامل باشگاه استقلال گفت : تیم ما با پاس های اشتباه نتواست عملکرد خوبی به نمایش بگذارد و اصلا امرو ، روز خوب استقلال نبود.

 افشارزاده : امروز ، روز خوب استقلال نبود - تصویر 1
مدیر عامل باشگاه استقلال گفت :
تیم ما با پاس های اشتباه نتواست عملکرد خوبی به نمایش بگذارد و اصلا امرو ، روز خوب استقلال نبود.

بهرام افشارزاده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص بازی امروز در مقابل تیم پدیده اظهار داشت :هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و موقعیت های زیادی برای به ثمر رساندن گل داشتند که البته نتوانستند به نحو احسن از این موقعیت ها استفاده کنند .

وی ادامه داد : به طور کلی در لحظات ابتدای بازی گل غیر قابل باوری را دریافت کردیم که این مساله باعث شد به شدت اشتباهات بازیکنان افزوده شود و از همین رو بازیکنان به صورت ایده آل نتوانستند از تمام توانشان در این دیدار استفاده کنند.

افشارزاده با تاکید بر اینکه تیم پاس های اشتباه در این دیدار داشت گفت :بهتر است بگویم امروز ، روز خوبی برای استقلال نبود.

مدیر عامل باشگاه استقلال تصریح کرد : همچنین بازیکنان تیم ما با حضور در تیم ملی و تیم امید خسته به نظر می رسیدند و از همی�� رو نتوانستند آن طور که باید بازی خوبی را به اجرا بگذارند و بهتر بود در انجام پاس ها دقت بیشتری صورت می گرفت تا به برتری می رسیدیم .البته باید بگویم نگرفتن یک پنالتی برای تیم ما نیز باعث شد این دیدار به تساوی کشیده شود.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه