اردوی تیم ملی کاراته بزرگسالان کشورمان در قزوین جریان دارد

به گزارش جوان ایرانی، تیم ملی کاراته بزرگسالان کشورمان اردوی خود را به جای خانه کاراته مجموعه ورزشی الغدیر در پایگاه جهادی واقع در بوئین زهرا برپاکرده و کاتاروهای ملی پوش خود را برای حضوری قدرتمند در سیزدهمین دوره رقابتهای آسیایی که شهریورماه در یوکوهاما ژاپن برگزار می شود آماده می کنند.

بهروز اولادی دبیر هیئت کاراته شهرستان قزوین و استعدادیاب هیئت کاراته استان قزوین در همین خصوص به خبرنگار مهر گفت: اردوی تیم ملی بزرگسالان کاتا و کومیته در دو بخش تیمی و انفرادی برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در یوکوهاما ژاپن که شهریورماه برگزار می شود از روز دوشنبه تشکیل شده است.

وی با تاکید براینکه این اردو با مشارکت هیئت کاراته شهرستان و استان در حال پیگیری است تصریح کرد:برنامه تمرینی کاتاروها به شکلی بوده که دوشنبه و سه شنبه صبح کاراته کار کرده اند و بعدازظهر سه شنبه به کارهای بدنسازی پرداخته اند و چهارشنبه صبح نیز به کار کاراته روی آورده و چهارشنبه عصر کارهای میدانی پیست را انجام داده اند و پنج شنبه صبح نیز وزنه زده اند و عصر این روز نیز به کاراته خواهند پرداخت.

وی ادامه داد:تیم ملی یک جلسه بدنسازی را در باشگاه پرواز و یک جلسه نیز در پایگاه قهرمانی داشته است و مجددا فردا صبح به ورزش خواهند پرداخت و سپس در پایان این اردو تیم ملی قزوین را به مقصد ارومیه ترک خواهد کرد تا در مسابقات بین المللی جام وحدت شرکت کند.

اولادی اشاره ای هم به کادرفنی تیم ملی در این اردو کرد و گفت: در این ارد و غلامرضا دباغیان به عنوان سرمربی تیم ملی را هدایت می کند که وی را آقایان علیرضا کتیرایی و شهاب سلطانی و تورج ساسانی به عنوان مربی و سید حسینی به عنوان مربی بدنساز همراهی می کنند که آقای علی مقدم نیز در این اردو به عنوان مربی کاتا محسوب می شود.

وی با اشاره به حضور بهمن عسگری به عنوان تنها نماینده قزوین در این اردو اظهار کرد: عسگری از شرایط خوبی برخوردار است که به همراه سایر ملی پوشان به مسابقات آسیایی اعزام خواهد شد و نیز تمام عوامل تیم ملی از این اردو رضایت کامل دارند.

اولادی در ادامه افزود: عصر روز سه شنبه از ساعت ۱۸ حجت الاسلام ابوترابی فرد نائب رئیس مجلس و مرتضی روزبه استاندار قزوین و داود محمدی نماینده قزوین و البرز و آبیک در مجلس به همراه محمد مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان قزوین و محمدصادق بابایی رئیس هیات کاراته قزوین و حمیدرضا داوری دبیر این هیئت و محمدزاده مدیرعامل شرکت نیرومحرکه با همراهی جمعی از مسئولان در یک نشست صمیمی با ورزشکاران شرکت کردند.

وی توضیح داد: همچنین محل خوابگاه ملی پوشان نیز در همان محل است که امیدواریم تیم ملی با رضایت قزوین را ترک کند.

اولادی در ادامه به کارهای انجام شده توسط این هیئت از زمان تشکیل آن هم اشاره ای کرد و گفت:از زمانی که سکاندار این هیئت شده ام برنامه های خوبی مانند برگزاری جام رمضان به همراه هیئت استان را داشته ایم که کاراته کاهای شهرستان در این رقابت ها خوب درخشیدند و نیز حتی در یک مرحله انتخابی لیگ نوجوانان و جوانان کشور شرکت کردیم وکاراته کاهای این شهرستان از طریق حضور در باشگاه های خود قهرمان باشگاه های استان شدند.

وی بیان کرد: همچنین در مراسم فرهنگی پیاده روی در قزوین شرکت داشته ایم و میزبان اردوی تیم های ملی نوجوانان و جوانان بودیم و در راستای اهداف کاراته استان با هیئت کاراته قزوین همسو هستیم و هماهنگ با آنها حرکت خود را انجام داده که امیدواریم در نهایت این هماهنگی با هیئت کاراته استان و اداره کل و فدراسیون تعاملات خوبی صورت گیرد.

اولادی ادامه داد:امیدواریم از پس مسئولیت هایی که به ما محول شده با اتکال به خداوند و همکاری مسئولان و مربیان و داوران و ورزشکاران بتوانیم افتخارآفرین باشیم.

وی در خاتمه با اشاره به حضور کاراته کاهایی مانند رئوف دست افکن و سید محمدامین طباطبائی در کاراته شهرستان قزوین ابراز امیدواری کرد تا در آینده شاهد روزهای خوبی برای کاراته این شهرستان باشیم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه