آزمون مربیگری و داوری فدراسیون ورزش‌های رزمی در قم برگزار می‌شود

جواد محمد‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: هیئت ورزش‌های رزمی قم برگزاری آزمون‌ دان ۱ تا ۳ داوری و مربیگری ورزش‌های رزمی زیر نظر فدراسیون ورزش‌های رزمی کشورمان در قم را در دستور کار دارد.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده توسط این هیئت آزمون‌ دان ۱ تا ۳ داوران دارای مدارک درجه ۲ و ۳ داوری ورزش‌های رزمی و مربیگری عملی دان‌های ۲ و ۳ سبک‌ WKA در قم برگزار می‌شود.

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی قم گفت: این دوره‌های آموزشی در هر دو بخش آقایان و بانوان روز جمعه ۱۹ دی‌ماه با تدریس علی غفاری مدرس فدراسیون ورزش‌های رزمی کشورمان در مجموعه ورزشی راحله قم به انجام می‌رسد.

محمدزاده بیان داشت: هیئت ورزش‌های رزمی، رشته‌های مختلف رزمی را تحت پوشش و فعالیت خود دارد که در قمست تئوری مربیگری همه رشته‌های رزمی بنیان یکسان و مشابهی دارند و به همین دلیل دوره تئوری ورزش‌های رزمی برای تمام رشته‌ها و سبک‌ها یکسان است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود عنوان کرد: مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی کشور در رده‌های سنی مختلف با درخشش نمایندگان رزمی کار قم برگزار شد و تیم کیک بوکسینگ قم با کسب مدال‌های خوشرنگ طلا و نقره، قهرمان کشور شد.

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی قم تصریح کرد: نماینده هیئت ورزش‌های رزمی قم در رده سنی بزرگسالان در این مسابقات ۳ مدال طلا کسب کرد که علی محمدی در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم، محمد محمدی در وزن منهای ۷۰ کیلوگرم و سجاد قربانی در وزن منهای ۷۵ کیلو نفرات طلایی تیم اعزامی قم بودند.

محمدزاده خاطرنشان کرد: نمایندگان قم در ۴ وزن تا دیدار نهایی پیش رفتند اما در این مرحله مسابقه را واگذار کردند به طوری که در وزن منهای ۵۵ کیلو، علی قادری، در وزن منهای ۶۵ کیلوگرم عبدالله قره ولی، در وزن منهای ۷۰ کیلوگرم سجاد خورشیدی و در وزن منهای ۸۰ کیلوگرم مهدی شکاری در رده دوم قرار گرفتند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه