آذری: فقط با جذب آندو، مسلمان را می‌دهیم

00946200

سعید آذری در این باره به “ورزش سه” گفت: زمانی که بحث انتقال مسلمان به استقلال شد، من با یحیی گل محمدی صحبت کردم و او گفت که فقط در شرایطی حاضر است مسلمان را به استقلال بدهد که به جایش آندو را بگیرد. ما حتی از استقلال پول هم نمی خواهیم و فقط در این شرایط حاضر به انتقال هستیم.

او در مورد این که گفته می شود استقلالی ها به دنبال معاوضه محسن مسلمان با یعقوب کریمی هستند هم گفت: کریمی بازیکن بزرگ و مستعدی است ولی گل محمدی هیچ بحثی در مورد جذب او نکرده است. همانطور که قبلا هم گفتم فقط مسلمان را با آندو معاوضه می کنیم. یعنی ۶ ماه مسلمان را قرضی می دهیم و آندو را قرضی می گیریم.

مدیرعامل ذوب آهن فقط در یک شرایط پرسپولیسی شدن مسلمان را محتمل می داند: فقط در صورتی مسلمان می تواند پرسپولیسی شود که این باشگاه ۲ میلیارد و پانصد میلیون تومان نقد به حساب باشگاه پول بریزد. در آن صورت ما مسلمان را به صورت قطعی به پرسپولیس می دهیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا مسلمان این ارقام ارزش دارد یا نه هم گفت: چرا ارزش ندارد؟ این هزینه ۱۲ سال تلاش ما برای پرورش این بازیکن به اضافه یک سال و نیم باقی مانده از مدت قراردادش است. وقتی یک بازیکن درجه دو پرسپولیس یک میلیارد پول می گیرد چرا مسلمان نباید این مبلغ را دریافت کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه